Angle down Atgal

Patogi moteris. Kokia ji?

Dauguma vyrų nori šalia savęs turėti patogią moterį. Ji nekelia problemų, šalia jos neįsitempiama, ji nesiginčija. Protinga, graži, kruopšti, puiki šeimininkė. Žodžiu - svajonė, o ne moteris. Tačiau kartais ribos būna peržengiamos - moteris pati save įveja į spąstus. Kaip?

1. Jūs - patogi moteris, jei visada pripažįstate savo klaidas

Tai reiškia, kad kas benutiktų, imate knaisiotis savyje, ieškodama savo kaltės. Ir būtent jūs pirma einate taikytis. Nes esate įsitikinusi, kad šeimoje viskas priklauso nuo moters ir kartais geriau nutylėti, nei išreikšti nepasitenkinimą. Jūs manote, kad jūsų moteriška išmintis - nutylėti, o ne pasakyti.

2. Jūs stipri
Jūs iškenčiate kojų skausmus, pačios įveikiate visus sunkumus. Stengiatės neįkyrėti vyrui savo baimėmis, išgyvenimais, įtarimais. Nes suprantate, kad susidūrėte su laikinais sunkumais. Tačiau savo vyru rūpinatės ypatingai, tikėdama, kad vyro reikia pagailėti. Nes kas, jei ne jūs?

3. Jūs sukuriate vyrui tvirtą užnugarį, apgalvodamos viską iki smulkmenų
Darote viską, kad vyrui namuose būtų patogu. Juk taip turi būti? Moteris juk privalo? Todėl, kad vyras - naudos gavėjas. Nesvarbu, kad jūsų alga dvigubai didesnė ir kad jis vakarus leidžia gulėdamas ant sofos...

4. Manote, kad vyro nesėkmės - ir dėl jūsų kaltės
Jūs šventai tikite tuo, kad būtent moteris turi vyrą įkvėpti, motyvuoti kažko siekti. Jei nėra pasiekimų, reiškia - bloga motyvacija. Kaip ten sakoma? Už kiekvieno sėkmingo vyro stovi moteris, kuri juo tiki? Ir jūs tikite, net jei jis - tinginys.

5. Niekada nepasakote vyrui, kad jums trūksta dėmesio
Jums pakanka žinoti, kad jis jus myli. Nereikia dovanų, gėlių. Kam bereikalingos išlaidos?

6. Padarysite viską, kad tik nenuobodžiautumėte drauge
Kad tik sproginėtų fejerverkai buityje, laisvalaikio metu, poilsiaujant, užsiimant seksu...

Deja, moteris, kuri nori būti ideali savo vyrui, neretai užmiršta, kad ir vyras turi žengti žingsnį jos link ir atiduoti jai lygiai tiek, kiek gauna. O ne tik imti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite