Angle down Atgal

Nuo šiol - patogesnis patekimas į Igliaukos kapines

Igliaukos k. buvo vykdomi Vyturių gatvės atkarpos, vedančios į Igliaukos k. kapines, kapitalinio remonto darbai. Anksčiau čia buvusi žvyro danga buvo išvažinėta, susidariusios gilios išdaužos, o kelkraščiai apaugę vietine augmenija. Atliekant kapitalinį remontą Vyturių gatvės atkarpa buvo išasfaltuota taip gyventojams užtikrinant patogesnį ir lengvesnį judėjimą.

Remontuota gatvės atkarpa veda į šalia kapinių esančią automobilių stovėjimo aikštelę, kurios asfalto danga taip pat buvo ištrupėjusi, vietomis susidariusios duobės, asfalto dangos kraštai aplūžę. Suremontavus aikštelę kapinių lankytojai gali patogiai pastatyti savo transporto priemones. O atvykstančiųjų į kapines patogumui prieš tai aikštelės teritorijoje buvęs šulinys – išsaugotas, jį įkomponuojant į bendrą aikštelės teritoriją.

„Sprendimas vykdyti kapitalinį Vyturių gatvės atkarpos, vedančios į Igliaukos k. kapines, remontą buvo priimtas, kai iš Vyriausybės gavome papildomų lėšų infrastruktūros gerinimo darbams atlikti. Ši Vyturių gatvės 250 m kelio atkarpa jau buvo įtraukta į tvarkytinų objektų sąrašą, todėl ir remonto darbai vyko greitai bei sklandžiai. Nuo šiol Igliaukos miestelio gyventojai į savo sklypus galės patekti lengviau o norintiems aplankyti kapines tai padaryti bus taip pat patogiau“,­ – komentuoja savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite