Angle down Atgal

Patarimai verslui: kaip sutaupyti siuntų pervežimo paslaugoms?

Šiais laikais elektroninė prekyba klesti kaip niekada. Nors atrodo, kad prekybininkai jau parduoda viską ką tik įmanoma, visgi, pradėti savo verslą virtualioje erdvėje vis dar verta, kadangi daugelis nišų vis dar neišpildytos, o tuo pačiu atsiranda vis daugiau žmonių, kurie mieliau perka internetu.

Elektroninė prekyba turi labai daug privalumų: prekybos vieta „įkuriama“ pigiau, sienos neriboja prekių gausos, kur kas paprasčiausiai skleisti reklamą. Visgi, kartu su privalumas ateina ir tam tikri niuansai, kurie gali „apkrauti“. Štai elektroninė prekyba neapsieina be siuntų pervežimo paslaugų. Pačio pirkimo internetu didžiausias privalumas yra tai, kad pirkti galima nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos, o pristatymo paslaugomis rūpinasi jau pats verslininkas. Kartais parduodant smulkmenas pervežimo kaina tampa didesnė nei pati prekė, tad reikia ieškoti metodų, kurie leistų sutaupyti.

Vokų pirkimas urmu

Priklausomai nuo prekės kiekvienas verslininkas pasirenka jam labiausiai tinkamą pakavimo būdą. Kadangi daugiausia internete prekiaujama drabužiais, aksesuarais, kosmetika ir kitais gana mažais daiktais – vokai siuntiniams yra geriausias pasirinkimas. Jie – lengvi, tad ir mokant už svorį – nepermokėsite. Papildomai jų vidus yra padengtas specialia plėvele, kuri apsaugo viduje esančius daiktus ir taip užtikrina saugų pristatymą. Galiausiai, voko viršus turi lipnią juostelę kuri tvirtai suspaudžia skirtingas voko puses bei garantuoja, kad kelionės metu jis neatsidarys. Kadangi vokai siuntiniams yra nepermatomi – niekas nežinos kas yra viduje. Tai ypač aktualu prekiaujantiems sekso prekėmis ir kitais daiktais, kurie tam tikra prasme „reikalauja“ pirkėjo konfidencialumo.

Vokus pirkite internetu, iškart didesnį kiekį. Tokiu atveju pavyks nemažai sutaupyti.

Sutartis su kurjeriais

Aktyvūs prekybininkai dažniausiai ilgainiui pasiryžta sudaryti sutartis su tam tikra kurjerių įmone, kadangi tokiu atveju galima sutaupyti. Šiuo atveju reikia palyginti skirtingus pasiūlymus, kadangi Lietuvoje veikia ne viena kurjerių įmonė, kuri tikina, kad jų paslaugos – geriausios. Vertinkite ne tik kainas, tačiau ir papildomas paslaugas. Pavyzdžiui, per kiek laiko prekė bus pristatyta į kitą Lietuvos galą? Kokią atsakomybę dėl pačios prekės prisiima kurjerių įmonė? Smulkmenos, tačiau labai reikšmingos. Būtent jos gali užtikrinti, kad tiek klientas, tiek verslininkas džiaugtis efektyviai pristatoma preke.

Kada lankytis pašte?

Jeigu kurjerio paslaugos Jums dar vis atrodo per brangios – tokiu atveju paštas visada laukia Jūsų. Tiesa, kur kas patogesnė alternatyva yra paštomatai, tačiau pastarieji vis dar yra tik didesniuose Lietuvos miestuose. Miesteliuose telieka keliauti į paštą. Eiti geriausia anksti ryte, kadangi tuomet eilės mažiausios. Pasistenkite nesiųsti siuntinių apie 10-tą ir 20-tą mėnesio dienas. Kadangi pirmuoju atveju pensininkai dažnai ateina jiems priklausančių pinigų, o antru atveju aktyviai mokamos sąskaitos. Šiuo atveju pavyks sutaupyti laiko, tačiau juk laikas yra pinigai, ar ne?

Estetika ir svoris

Atsakingi verslininkai visada stengiasi užsakytas prekes pristatyti kuo patrauklesniame įpakavime. Tiesa, jis būtinas ne visada. Jeigu aksesuarų gamintojoms tai labai svarbu, tai drabužių prekiautojai galėtų neinvestuoti į papildomas įpakavimo „detales“, kurios ne tik kainuoja, tačiau ir sveria. Smulkmenos, tačiau jos kiekvieną siuntą gali padaryti brangesne bent 10-čia centų, o siunta prie siuntos ir jau gauname gana didelius skaičius. Taigi, pagalvokite, ar verta ruošti siuntos vidų. Juk pirkėjas tikisi kokybiškos prekės, o ne blizgučių greta jos.

Kiekvieno verslininko tikslas yra investuoti mažiau, o uždirbti daugiau. Net ir pačios mažiausios smulkmenos gali padėti tai pasiekti. Svarbiausia – jų įvertinimas ir plano sugalvojimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite