Angle down Atgal

Patarimai spaudžiantiesiems sultis

Kaip keičiasi klientų skoniai ir kokios sulčių pakuotės patogiausios, pasakoja UAB „JDC Prekyba“ vadovas Raimondas Zorkus:

– Vis labiau populiarėja sulčių maišymas – klientai nori įvairesnių skonių, daugiau vitaminų. Mūsų įmonė gali pasiūlyti sulčių, kurios yra tam tikru santykiu sumaišytos su 100 proc. aviečių, juodųjų serbentų, aronijų, šaltalankių sultimis.

Keičiasi ne tik klientų skoniai, bet ir pats sulčių spaudimo procesas. Anksčiau sultys būdavo spaudžiamos su primityvia įranga, o mokestis imamas už išspaustus obuolių maišus. Taigi spaudėjas nebuvo suinteresuotas išspausti kuo daugiau sulčių. Be to, klientams reikėdavo patiems pasirūpinti obuolių išspaudomis. Dabar – atvirkščiai, įranga ištobulėjo, mes stengiamės išspausti didesnį kiekį sulčių, nes kaina skaičiuojama pagal litrus. Taip pat pasirūpiname išspaudomis – klientai nepatiria jokių nepatogumų.

Jeigu seniau buvo populiarios sulčių pakuotės kartoninėse dėžėse, šiuo metu žmonės yra itin pamėgę pastatomas „STAND UP POUCH“ tipo pakuotes su čiaupu. Jos yra atsparesnės pažeidimams, patrauklesnės išvaizdos, todėl sultis, įpiltas į tokias pakuotes, galima dovanoti įvairiomis progomis.

Beje, praėjusiais metais savo klientams, spaudžiantiems sultis į senoviškas pakuotes, pripylėme po vieną 3 l pastatomo tipo pakuotę. Jas išbandę, daugelis klientų šįmet pasirinko būtent „STAND UP POUCH“ tipo pakuotes. Kadangi ne tik spaudžiame sultis, bet ir esame vieni didžiausių pakuočių platintojų Lietuvoje, tokią tendenciją pastebime ir kituose Lietuvos miestuose. Pastatomos „STAND UP POUCH“ pakuotės būna 5 l, 3 l ir 1,4 l.

UAB „JDC Prekyba“

Sultis spaudžiame: Bačiūnų g. 55D, Šiauliai, tel. 8 618 21 524

Ventos g. 77, Kuršėnai, tel. 8 687 72 263

Darbo laikas (sezono metu) I–VII 8–20 val.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite