Angle down Atgal

Pasveikinti Šiaulių miesto ilgaamžiai

Balandžio pabaigoje įspūdingas metų sukaktis pasitiko du Šiaulių miesto ilgaamžiai. Apvalų šimto metų jubiliejų atšventė Aleksandras Bašys, o kitai šiaulietei Paulinai Beniušienei sukako jau 102 metai! Šimtamečiui perduoti Šiaulių miesto mero Artūro Visocko sveikinimai, abiems sukaktuvininkams –  gėlės ir Savivaldybės piniginės dovanėlės.

Nors sulaukti šimtojo ir paskesnių gimtadienių lemta labai nedaugeliui, balandžio pabaiga turtinga miesto ilgaamžių sukaktimis. Šimtąjį gimtadienį pasitiko Šiauliuose gyvenantis Aleksandras Bašys, jubiliatui Šiaulių miesto mero Artūro Visocko sveikinimą, puokštę rožių ir 145 Eur piniginę Savivaldybės dovaną perdavė Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Vilma Melenienė. Gėlės ir Savivaldybės piniginė dovana taip pat perduota jau 102-ąjį gimtadienį pasitikusiai šiaulietei Paulinai Beniušienei.

Šimtametis Aleksandras Bašys savo garbingą jubiliejų atšventė kartu su savo šeimos nariais, tarp kurių ir proanūkis Vykintas, kuriam tą pačią dieną sukako 13 metų.

Aleksandras Bašys užaugino 2 sūnus, sulaukė 4 anūkų ir 4 proanūkių.

Šeimos nariai pasakoja, kad Aleksandras Bašys  buvo ilgametis Joniškio rajone esančios Rudiškių kaimo mokyklos mokytojas ir direktorius, generolo Povilo Plechavičiaus išsivadavimo kariuomenės savanoris, vėliau daug metu dirbo buitinio gyventojų aptarnavimo kombinato profsąjungos pirmininku.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite