Angle down Atgal

Pasveikinti pirmieji iš geriausiųjų 2019 m. mokinių

Nepaisant šiais metais ištikusių nelengvų iššūkių, yra nepamiršta tradicija savivaldybės lygmeniu pagerbti aukščiausiais įvertinimais bei svariausiais laimėjimais mūsų savivaldybę garsinančius mokinius. Nesant galimybei apdovanoti ir padėkoti įprastu būdu, ši maloni misija šiemet bus įvykdyta netradiciškai – per mokslo metų baigiamuosius mokyklų renginius, vyksiančius iš dalies nuotoliniu būdu.

Pirmieji šiandien buvo pasveikinti abiturientai, kuriems mokslo metai baigėsi ir jau nuaudėjo simbolinis paskutinis skambutis. Tai NOJUS MARCINKEVIČIUS, Visagino „Verdenės" gimnazijos abiturientas, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio turo I vietos laimėtojas, ir IRINA TIŠALOVIČ, Visagino „Atgimimo" gimnazijos abiturientė, respublikinio edukacinio konkurso „Olympis 2019" matematikos konkurso III laipsnio diplomantė.

Nominantams buvo įteikti Visagino savivaldybės mero įsteigti vardiniai apdovanojimai.

Nuoširdžiai ir su pasididžiavimu savivaldybės meras Erlandas Galaguz ir mero pavaduotoja Aleksandra Grigiene pasveikino mūsų jaunuosius talentus ir padėkojo mokytojams, parengusiems šiuos mokinius ir padariusiems ypatingą įtaką jų sėkmei, ūgčiai bei laimėjimams bei palinkėjo sėkmės!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite