Angle down Atgal

Pasveikinti naujagimių sulaukę ukmergiškiai

Gruodžio 6-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje įteikti naujagimio kraiteliai lapkričio mėnesį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat buvo pasveikinti ir keturi spalį pasaulį išvydę naujagimiai.

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko 12 mergaičių: Ugnės, Elijos, Lėjos, Lukos, Godos, Gedvilės, Evos, Adrianos, dviejų Augusčių ir dviejų Austėjų bei 10 berniukų: Nikitos, Nojaus, Jono, Ado, Vakario, Ainiaus, dviejų Dovydų ir dviejų Jurgių tėveliai.

100 eurų vertės naujagimio kraitelius su būtiniausiais daiktais, kurių prireikia pirmaisiais kūdikio auginimo mėnesiais, įteikė Savivaldybės meras Rolandas Janickas, savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė bei šios skyriaus Socialinių paslaugų poskyrio vyriausioji specialistė Aistė Naruševičiūtė.

Meras R. Janickas visiems jiems palinkėjo išauginti pilietiškus, dorus, laimingus vaikus, kurie garsintų gimtąjį kraštą savo talentais, prasmingais darbais.

Renginyje dalyvavo ir viešosios įstaigos (VšĮ) „Ukmergės šeimos centras“ laikinai direktorės pareigas einanti Jurgita Vijūne bei šio centro socialinė darbuotoja Tautvilė Rubliauskienė. Jos susirinkusiems trumpai pristatė centro veiklą, papasakojo apie artimiausius planuojamus renginius ir kt.

Primename, jog sąlygos savivaldybės dovanojam naujagimio kraiteliui gauti, yra dvi: abu kūdikio tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Ukmergės civilinės metrikacijos skyriuje šių metų lapkričio mėnesį įregistruoti 29 naujagimiai: 17 berniukų ir 12 mergaičių. Iš jų 2 pasaulį išvydo užsienyje – po vieną Vokietijoje ir Maltoje.

Sveikiname naujagimius ir jų tėvelius!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite