Angle down Atgal

Pasveikinti Anykščių sunkiaatlečiai

Rugpjūčio 19 dieną Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius ir mero pavaduotojas Dainius Žiogelis susitiko su Anykščių sunkiosios atletikos sportininkais, Lietuvos čempionato nugalėtojais ir sportininkais, užėmusiais prizines vietas.

Susitikimo metu meras S. Obelevičius sveikindamas sportininkus, pasidžiaugė puikiais metais, kurie buvo pažymėti įspūdingais mūsų krašto sportininkų laimėjimais, kilniais poelgiais, ryžtingais startais. Savivaldybės vadovas dėkojo susirinkusiems už jų sportinį užsispyrimą, puikius rezultatus bei Anykščių vardo garsinimą mūsų šalyje ir palinkėjo nesustoti šiame išties nelengvame kelyje.

„Tokie laimėjimai pasiekiami tik dideliu ir nuosekliu darbu bei pastangomis. Džiugu, kad mūsų ateities karta drąsiai siekia savo tikslų, užsiima aktyvia sportine veikla ir tokiu būdu ne tik prasmingai leidžia laisvalaikį, bet ir kuria savo ateitį“, – sakė Anykščių rajono savivaldybės meras S. Obelevičius.

Susitikime dalyvavo Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Arvydas Krikščiūnas, treneris Algirdas Ananka, trenerė, Lietuvos čempionė Gintarė Bražaitė, čempionai Tomas Meškeliūnas ir Arnas Baklanovas, prizininkai Edvinas Baklanovas, Eitautas Mačiulis, Benjeminas Orlovas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite