Angle down Atgal

Pasvalyje – apvogta sodyba ir nukirptas kuro bako užraktas

Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė apie degalų vagystę ir sodybos apiplėšimą Pasvalio rajone.

Lapkričio 11 d., apie 9 val. pranešta, kad Pasvalio rajone, Sereikonių kaime, degalinės automobilių stovėjimo aikštelėje, nakties metu iš krovininio automobilio „DAF“, nukirpus kuro bako užraktą, pavogta apie 300 litrų degalų.

Krovininis automobilis priklauso Lenkijos krovinių pervežimo įmonei.

Lapkričio 12 d., apie 10 val., Pasvalio gyventojas (gim. 1975 m.) pranešė, kad Sodelių kaime apvogtas negyvenamos sodybos ūkinis pastatas.

Pavogtas aliuminis puodas, iš garažo pavogti dviejų automobilių „UAZ469“ aliuminiai variklių blokai su stūmoklinėmis, iš lauko virtuvės pavogti keturi automobilio „AUDI“ lengvojo lydinio ratlankiai, iš garažo, esančio prie lauko virtuvės, pavogtos automobilio „UAZ469“ lingės, iš kalvės pavogti dviejų motociklų „JAWA350“ aliuminiai blokai su dantračiais, nuo kieme stovėjusio lengvojo automobilio „OPEL VECTRA“ pavogti keturi lengvojo lydinio ratlankiai bei šio automobilio bagažinėje buvęs generatorius ir starteris. Sugadintos trys pakabinamos spynos ir šešių durų pakabinamų spynų metalinės kilpos.

Patirtas nuostolis – 767 eurų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite