Angle down Atgal

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka atvėrė duris skaitytojams

Džiugi žinia bibliotekos lankytojams – vakar Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka atvėrė duris savo skaitytojams.

Skaitytojai turi galimybę patys išsirinkti knygą, kartu grąžinama galimybė vietoje paskaityti periodinę spaudą, reikalingą literatūrą mokymuisi, tobulėjimui. Itin svarbus viešųjų interneto prieigos taškų atvėrimas, nes prasidėjo pajamų deklaravimas, ir bibliotekos yra vienos iš pagalbininkių neturintiems kompiuterių. Jose galima susimokėti mokesčius, pasinaudoti e. sveikatos sistema ar kitomis elektroninėmis paslaugomis.

Lankytojai aptarnaujami ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius. Ekspozicijas ar parodas taip pat bus galima lankyti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius.

Edukaciniai užsiėmimai vedami, kai juose dalyvauja ne daugiau kaip 5 vaikai ir užtikrinamas 30 kv. m. paslaugos teikimo plotas vienam vaikui, užtikrinant valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos ir  higienos sąlygas.

Lankytojai, vyresni nei 6 metų amžiaus, įleidžiami tik dėvintys nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes, išskyrus neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei. Šiems asmenims rekomenduojama nešioti veido skydelį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite