Angle down Atgal

Paskutinis skambutis nuaidėjo Lauryno Ivinskio gimnazijos abiturientams

Šiais metais Rietavo Lauryno Ivinskio gimnaziją baigia LXXIII abiturientų laida, kuriai paskutinis skambutis nuaidėjo birželio 1 dieną. Vyko graži ir įsimintina Paskutinio skambučio šventė.

Nuo ankstyvo ryto Rietavo gatvėmis triukšmingai ir linksmai nusiteikę abiturientai skubėjo į savo šventę. Kiek rimtesni ir susikaupę jie ėjo Zarbeko alėja į gimnaziją, kur juos pasitiko administracija, pradinukų, III gimnazijos klasės mokinių būrelis ir meno mokyklos pučiamųjų orkestras. Į dangų su įvairiaspalviais balionais paleidę svajones ir norus, nuskubėjo į paskutinę pamoką pas savo pirmąsias mokytojas A. Butkuvienę, L. Tamulionienę, A. Dirmontienę ir auklėtojus I. Gedmintaitę, V. Ruškį. Vėliau visi kartu gimnazijos aplinką papuošė dar vienu augalu.

Abiturientai, simboliškai aidint paskutinio skambučio garsams, atėjo į salę atsisveikinti su gimnazijos bendruomene. Pirmokėliai eilėmis ir nuotaikingais šokiais linkėjo IV gimnazijos klasės mokiniams sėkmės gyvenime. Čia abiturientus sveikino Rietavo savivldybės meras Antanas Černeckis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Lidija Rėkašienė.

Gimnazijos tėvų komiteto pirmininkė V. Vaičekauskienė įteikė abiturientams saldžias dovanėles ir palinkėjo sėkmės egzaminuose. Direktorė Alma Lengvenienė perskaitė pedagogų tarybos posėdžio protokolą, kuriame pranešama, kad visiems IV gimnazijos klasės mokiniams leidžiama laikyti brandos egzaminus. Direktorė kartu su L. Rėkašiene įteikė padėkas IV gimnazijos klasės mokiniams už akademinius pasiekimus, aktyvią visuomeninę ir sportinę veiklą. Sėkmės linkėjo gimnazijos prezidentas S. Vaičikauskas. Mokinių tarybos nariai gražiai atsisveikino su ją paliekančiais abiturientais. III gimnazijos klasės mokiniai tarė atsisveikinimo žodžius, skyrė muzikinius kūrinius ir linkėjo laimingo skrydžio.

Abiturientai dėkojo mokytojams, tėvams, perskaitė šmaikštų testamentą ir, pašokę gražų valsą ir tradiciniu jau tapusį  M. K. Oginskio polonezą „Atsisveikinimas su Tėvyne“, su visais atsisveikino. Tėvai taip pat tarė padėkos žodį pedagogams, viso ko geriausio linkėjo savo vaikams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite