Angle down Atgal

Paskutinis skambutis dvyliktokams – karantino ritmu

Penktadienį, gegužės 22 d., šimtas dvidešimt trims Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis, paskelbęs 12 mokslo metų pabaigą ir artėjančią brandos egzaminų sesiją.

Tradiciškai tą dieną renkamasi į paskutinę pamoką, dėkojama mokytojams ir klasės auklėtojams bei šėliojama miesto gatvėmis spalvingais automobiliais, visam pasauliui pranešant apie baigtą mokyklą.

Deja, bet dėl karantino, paskelbto dėl COVID-19, šiemet dvyliktokų paskutinė pamoka buvo kitokia. Vidurdienį jie nuotoliniu būdu jungėsi į bendrą pamoką, kurios metu pamatė gimnazijos sukurtą video sveikinimą, kuriame netrūko ir linksmų akimirkų ir smagių susitikimų iš praeities. Su mokslo metų pabaiga abiturientus sveikino ne tik gimnazijos direktorė, bet ir Seimo narys R. Juška, rajono meras S.Mockevičius. Na ir savaime suprantama – šį video kartu su gimnazijos administracija ruošę vienuoliktokai.

Kiek vėliau dvi abiturientų klasės persikėlė į Dvaro parką ir šalia gimnazijos esantį kiemą, kur susitiko su savo auklėtojomis ir dalyvavo paskutinėje pamokoje. Vėliau pasipuošę automobilius kolona pajudėjo per miestą, tradiciškai – su šmaikščiais užrašais, linksmais šūkčiojimais ir signalais. Karantinas apriboja erdves, bet nuotaiką. „Pasistengsim iš to, kas šiandien galima, gauti geriausią rezultatą, manom, pavyks pasilinksminti“, – kalbėjo abiturientės prieš paskutinę pamoką Dainų slėnyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite