Angle down Atgal

Paskutinis skambutis Birštono gimnazijoje

Dar akimirka, kurios niekas daugiau nepakartos.
Laikui nesvarbu, kad ji be galo reikšminga Tau.
Eik, patikėk savimi ir nesidairyk.
Skamba skambutis. Šiandien jisai jau kitoks.
Klasė ir suolas, lenta, kurioj nerašysi daugiau.
Laikas uždaro Tavo mokyklos duris…
…Šitos akimirkos niekas nepakartos…

2020-ųjų gegužės 22-ąją mes, mokytojai, nubudome su jauduliu ir nerimu širdyje. Atsisveikiname su XIV Birštono gimnazijos abiturientų laida. Jie buvo visokie: išdykę, linksmi, kūrybingi, judrūs, žaismingi, kartais įkyrūs, neklaužados, tačiau per tuos dvylika metų neabejotinai tapo mūsų vaikais. Nesvarbu, kokie dideli užaugo, kiek išminties spėjo įgauti, vis tiek galvosime apie juos su meile ir rūpesčiu, linkėsime paties geriausio.
Šie metai savotiškai pažymėjo mus visus grėsmės ženklu, sugriovė daug planų, sugadino renginius, tačiau tai, kas mūsų nepražudo, sustiprina ir dar labiau sutelkia. Gimnazijos bendruomenė negali išlydėti savo abiturientų į bažnyčią palaiminimui, kaip tradiciškai buvome įpratę, negalime visi jų pasitikti, pirmokėliai nelydės abiturientų į klases paskutinei jų pamokai, tačiau virtualioje erdvėje sukėlėme savo sveikinimus, kur nedrąsūs pirmokai skaito eiles, direktorius linki mūsų XIV laidai sėkmės, skamba paskutinis skambutis, sukasi mokyklos, klasių vaizdai, pirmokų piešiniai, kalba III-iokai gimnazistai, mokinių parlamento atstovai. Abiturientai taip pat įkėlė savo filmuotą padėką Birštono gimnazijos mokytojams, paruošė atminimo dovaną gimnazijai, kuri mums primins jų laidą. Klasių auklėtojai virtualioje erdvėje ves paskutinę pamoką. Aš noriu tikėti, kad susiklosčiusi situacija mus dar labiau suartino ir sutelkė. Esame dėkingi vieni kitiems už kartu praleistą laiką, už išgyventas nepamirštamas akimirkas.
Vakare abiturientai ir jų auklėtojos pakvietė mokytojus, laikantis saugumo reikalavimų, apsilankyti šv. Mišiose Birštono šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Neapkabinsime jų, tačiau širdyje tai padarėme šimtus kartų. Manau, jie jaučia mūsų palaikymą ir rūpestį, žino, jog yra laukiami, suvokia, kad čia – jų mokykla, jų gimtasis miestas, jų šaknys.
Gražios šventės, brangūs abiturientai, sėkmingos gyvenimo kelionės!
Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui A.Ferevičienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite