Angle down Atgal

Paskutiniame ISL finalinio etapo plaukime – prasčiausias D. Rapšio rezultatas

Geriausiam Lietuvos plaukikui Danui Rapšiui nepavyko aukšta nata finišuoti Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) finaliniame etape Budapešto „burbule“. Pats sportininkas po varžybų sakė praradęs vandens pojūtį.

200 metrų laisvuoju stiliumi plaukime „Energy Standard“ komandą atstovaujantis lietuvis finišavo trečioje pozicijoje (1:41.55 min.).

Trečia vieta – prasčiausias D.Rapšio pasiekimas per 12 plaukimų ISL varžybose.

D.Rapšys į priekį užleido škotą Duncaną Scottą (1:40.25 min.), kuris šioje rungtyje lietuvį aplenkė ir lygiai prieš savaitę, bei amerikietį Townley Haasą (1:40.49 min.).

Beje, D.Scotto užfiksuotas laikas – geriausias šiame sezone.

Iš viso per 12 šio sezono plaukimų ISL varžybose D.Rapšys septyniskart iškovojo pirmąją, keturis kartus – antrąją, o vienintelį sykį šiandien – trečiąją vietą.

Finaliniame etape dalyvavo 4 geriausios sezono komandos – „Energy Standard“, „Cali Condors“, Los Andželo „Current“ ir Londono „Roar“.

„Energy Standard“ ekipa, kurioje be D.Rapšio plaukė ir dar du lietuviai Simonas Bilis ir Andrius Šidlauskas, galutinėje rikiuotėje greičiausiai liks antra ir į priekį užleis „Cali Condors“ komandą.

Primename, kad šių metų sezonas vyko Budapešto „Duna“ arenoje, Vengrijoje, kur „burbulo“ sąlygomis per 300 geriausių pasaulio plaukikų iš pusšimčio šalių varžėsi dėl kiek daugiau nei 6 mln. JAV dolerių prizinio fondo.

Po varžybų pats plaukikas pasidalijo įspūdžiais apie „burbulą“.

„6 ISL mačai per pusantro mėnesio. 12 startų ir lenktynių su aukščiausios klasės pasaulio plaukikais. Ir visus etapus turėjau užduotį „varyti” taip, kad komanda gautų maksimumą taškų. Kitos komandos laikėsi kiek kitokios taktikos. Tai pareikalavo milžiniškų jėgų ir pusfinalyje bei finale tai pajaučiau fiziškai ir morališkai. Praradau vandens pojūtį. Tai buvo pirmasis mano toks maratonas per visą plaukiko karjerą. Ir jis parodė, kad dar turiu ką tobulinti. Tą ir darysiu. Tačiau dabar noriu pailsėti. Dėkoju iš visos širdies už palaikymą“, – socialiniuose tinkluose rašė Danas. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite