Angle down Atgal

Paskutiniąją rudens dieną Julijus Aleksovas išleido pirmąjį solinį mini albumą „Tostai“

Lietuvos indie roko vėliavnešių „Colours of Bubbles“ vokalistas Julijus Aleksovas paskutiniąją rudens dieną išleido pirmąjį solinį mini albumą „Tostai“

„Tostai“ – tai penkios iki šiol neišsipildžiusios dainos. Dainos, sukurtos skirtinguose kūrybiniuose laikotarpiuose ir gyvenimo etapuose, tačiau tapančios vieną paveikslą. Per ilgus metus prie jų ne kartą buvo sugrįžta, ne kartą jos keistos ir šlifuotos, bet dienos šviesos taip ir neišvydo. Iki šiol.

Šis mini albumas yra šansas ištraukti lig šiol paraštėse likusias dainas iš stalčiaus ir suteikti joms kūną, išpildyti tą jausmą, dėl kurio jos buvo sukurtos, sako Julijus.

Visi nors kartą girdėję „Colours of Bubbles“ dainas atpažįsta išskirtinę jo dainavimo manierą ir kaip pistoleto kulka veriančius kūrinių tekstus. Netrūksta to ir šiame albume, tačiau „Tostuose“ galima išgirsti ir tai, ką prisimena tik labiausiai užkietėję šiauliečių rokerių fanai – Julijų dainuojantį lietuviškai.

Tiesa, pats atlikėjas to nesureikšmina – šįkart svarbiausia ne kalba, formatas ar stilius, o idėja, vienijanti visas dainas. Būtent iš jos ir gimė albumas.

„Pačios dainos man padiktavo albumo pavadinimą. Visos jos skirtos ne man, tai – tostai kažkam, už kažką“, – pasakoja Julijus.

Albumo leidybą remia Lietuvos kultūros taryba.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite