Angle down Atgal

Paskutinės dienos vairuotojams: prie šviesoforų esančių lentelių su žaliomis rodyklėmis tuoj nebeliks

Liko 5 dienos, kai nustos galioti visos prie šviesoforų esančios lentelės su žalia rodykle į dešinę.

Nuo lapkričio 1 d. jau leidžiama įrengti šviesoforus, kurių pagrindinis žalias signalas yra be rodyklių, su papildoma sekcija į dešinę, todėl atsiranda galimybė sukti į dešinę, net jei nedega papildoma sekcija su rodykle į dešinę. Tačiau tai leidžiama tik tada, jei tuo metu dega žalias skritulio formos šviesoforo signalas be rodyklių.

Jei dega pagrindinis žalias signalas su juodomis rodyklėmis, o papildoma sekcija išjungta, galima važiuoti tik pagrindinio žalio signalo rodyklių kryptimis.

Kai papildoma šviesoforo sekcija išjungta, bet dega pagrindinis žalias skritulio formos signalas (be rodyklių), leidžiama sukti į dešinę praleidžiant pėsčiuosius ir dviratininkus. Toks eismo reguliavimo būdas suteikia galimybę vairuotojams sukti į dešinę trimis atvejais: degant žaliam signalui be rodyklių su išjungta papildoma sekcija (reikia praleisti pėsčiuosius ir dviratininkus), degant žaliam signalui su įjungta papildoma sekcija ir degant raudonam signalui su įjungta papildoma sekcija.

Papildomos lentelės su žalia rodykle į dešine galios iki sausio 1 d. Net jei tuomet ir liks dar nenukabintų lentelių, važiuoti pagal jas nuo Naujųjų bus draudžiama.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite