Angle down Atgal

Paskirtas Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas

Šiaulių miesto savivaldybės taryba paskyrė antrąjį Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją. Keičiantis Savivaldybės administracijos struktūrai, atsisakoma departamentų, skyrių veiklą kuruos administracijos direktorius ir du jo pavaduotojai.

Nuo 2021 m. balandžio 1 d. patvirtintoje Šiaulių miesto savivaldybės administracijos struktūroje numatytos dvi Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigybės. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Šiaulių miesto tarybai pasiūlė Eduardo Bivainio kandidatūrą į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas. Naujasis pavaduotojas koordinuos ir kontroliuos architektūros, urbanistikos ir paveldosaugos, miesto ūkio ir aplinkos, statybos ir renovacijos, ekonomikos ir investicijų, strateginio planavimo ir finansų, turto valdymo, Medelyno seniūnijos, Rėkyvos seniūnijos ir nevyriausybinių organizacijų sritis.

E. Bivainio kandidatūrai Tarybos nariai pritarė slapto balsavimo procedūros metu.

Eduardas Bivainis puikiai išmano savivaldos problematiką ir vietinės valdžios darbo specifiką, jis šiuo metu yra Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys, ankščiau yra ėjęs ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas (2015-2016 m.), kurį laiką dirbo mero patarėju.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite