Angle down Atgal

Paskelbtas pakartotinis buvusios „Nemuno“ sanatorijos pastatų elektroninis aukcionas (vaizdo įrašas)

Druskininkų savivaldybės administracija paskelbė pakartotinį buvusios sanatorijos „Nemunas“ pastatų ir jiems priskirto 2,1513 ha žemės sklypo Liepų g. 1 viešą elektroninį pardavimo aukcioną.

Bendra pradinė viso objekto pardavimo kaina  – 2, 6 mln. eurų.

Druskininkų savivaldybės užsakymu nepriklausomi ekspertai atliko buvusios sanatorijos „Nemunas“ pastatų konstrukcijų, stogo dangos, perdangų, inžinerinių sistemų būklės analizę, kuri parodė, kad pastatų konstrukcijos yra nepažeistos, todėl pastatą drąsiai galima rekonstruoti.

Minėtas objektas yra Druskininkų kurorto širdyje ir idealiai tinka viešbučio ar kitų gyvenamosios paskirties objektų (apartamentų)  įrengimui, komercinės veiklos vykdymui.

Druskininkų savivaldybė nėra nustačiusi jokių apribojimų šio objekto veikloms.

„Kalbant apie buvusios „Nemuno“ sanatorijos pastatus, mano manymu, tai viena perspektyviausių vietų Druskininkuose ilgalaikėms turizmo sektoriaus investicijoms. Parduodamo objekto patrauklumą didina šalia statomas modernus Kultūros centras, kuriame planuojami pasaulinio lygio atlikėjų pasirodymai, verslo konferencijos, kiti renginiai. Druskininkuose planuojame ir pasaulinio lygio sporto renginių, todėl apgyvendinimo paslaugų poreikis auga labai sparčiai – Druskininkai jau dabar ne visada sutalpina visus, norinčius atvykti, o miesto svečiai pageidauja apgyvendinimo pačiame miesto centre. Pastačius Kultūros centrą apgyvendinimo paslaugų poreikis ženkliai išaugs“,  – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

 

R. Malinauskas pažymėjo, kad šis objektas yra nuolat pristatomas potencialiems užsienio investuotojams. „Kalbame su garsiausiais viešbučių tinklais, nekilnojamojo turto pardavimo tarpininkais, į Druskininkus ne kartą buvo atvykę investuotojai iš užsienio, tačiau šiuo metu situaciją smarkiai koreguoja pandemija. Objektas yra didelis ir reikalingos didelės investicijos – puikiai tai suprantame, tačiau ir toliau tęsime investuotojų paieškas“,  – sakė R. Malinauskas.

Buvusios sanatorijos „Nemunas“ pastatai yra strategiškai geriausioje kurorto vietoje – vos už kelių minučių kelio nuo jų yra Druskininkų Vandens parkas, Gydyklos ir gydyklų parkas, Muzikinis fontanas, Lynų kelias, kuriuo vos per kelias minutes galima persikelti į „Snow Areną“, taip pat UNO nuotykių parkas, Druskonio ežeras ir kiti svarbūs objektai.

Informacija apie aukcioną:

Bendra pradinė viso objekto pardavimo kaina  – 2 592 237,00 eurų.

 Registravimo į aukcioną mokestis – 500 eurų, garantinis įnašas – 50 tūkst. eurų.

Užsiregistruoti į elektroninį aukcioną galima prisijungiant prie specialios interneto svetainės www.evarzytines.lt.

Registracija į aukcioną vyks spalio 6-8 dienomis.

Aukcionas vyks: spalio 13d. 9 val. – 16 d. 14 val.

Išsamesnė informacija dėl aukciono: tel.: (8313) 59 158, el.paštas.: algirdas.kazanavicius@druskininkai.lt

Visas elektroninio aukciono sąlygas rasite čia.

Taip pat aukcionų portale www.evarzytines.lt:

https://www.evarzytynes.lt/evs/pages/auction.do?id=229650&number=198137

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite