Angle down Atgal

Paskelbta, kada prekyboje pasirodys atnaujinta „Nokia 3310“

Bendrovė „HMD Global“ paskelbė datą, kada bus pradėta prekiauti atnaujinta legendinio telefono „Nokia 3310“ versija, rašo „TechRadar“ remdamasis bendrovės atstovais.

Jungtinėje Karalystėje šis naujasis teflonas prekyboje pasirodys jau gegužės 24 dieną, Vokietijoje - gegužės 26 dieną, Nyderlanduose ir Belgijoje - birželio 5 dieną. Tikslios informacijos apie tai, kada šiais telefonais bus pradėta prekiauti kitose šalyse, nepateikiama. 

Originalusis „Nokia 3310“ modelis rinkoje pasirodė 2000-aisiais. Jis buvo atšauktas iš gamybos 2005 metais - iki tol tokių mobiliųjų telefonų buvo parduota daugiau kaip 126 milijonai.

Naujoji telefono versija buvo pristatyta 2017 metų vasarį Barselonoje, vienos didžiausių parodų „Mobile World Congress“ metu.

Pati bendrovė „Nokia“ nebegamina mobiliųjų telefonų, o licenciją kurti ir gaminti naująją „Nokia 3310“ versiją turi bendrovė „HMD Global“ - Suomijos startuolė veiklą pradėjo mažiau nei prieš metus ir buvo įsteigta siekiant atgaivinti „Nokia“ prekės ženklą.

Naujasis mobilusis telefonas „Nokia 3310“ suteikia tik dalinę prieigą prie interneto. Pagrindinis „retro telefono“ privalumas bus vienas, bet gana svarbus. „HDM Global“ žada, kad 3310 modeliu po įkrovimo galima bus kalbėti 22 valandas - iki 10 kartų daugiau, nei gebėjo šio modelio pirmtakas. Be to, šis telefonas neišsikrauna mėnesį, jei naudojamas tik budėjimo režimu. Taip pat vartotojus nudžiugins žinia, kad jis turi legendinį „Snake“ žaidimą ir klasikinę „Nokia“ melodiją.

Be to, naujasis „Nokia 3310“ modelis turės spalvotą ekraną, nors didelės raiškos, kaip moderniausiuose „Apple“ ir „Samsung“ telefonuose, tikėtis neverta. Jis yra su raidžių ir skaičių klaviatūra, be jutiklinio ekrano.

Atnaujinta telefono versija kainuos 49 eurus. Prietaiso korpusai bus pilkos, mėlynos, raudonos ir geltonos spalvos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite