Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3

Paskatinti šauniai pasirodę Raseinių rajono sportininkai

Kaunas

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

127940

Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, vadovaudamasis Raseinių rajono skatinimo premijų už aukštus rezultatus sporto ir meno srityse skyrimo komisijos posėdžio protokolu, skyrė premijas Raseinių rajono sportininkams bei jų treneriams.

2020 m. vasario 28-29 d. Šiauliuose vyko Lietuvos laisvųjų imtynių jaunimo čempionatas, kuriame dalyvavo Raseinių kūno kultūros ir sporto trenerio Valdo Grišiaus auklėtiniai: Leandras Nutautas ir Nedas Urniežius. Šiame čempionate svorio kategorijoje iki 70 kg Leandras Nutautas iškovojo 2-ąją vietą, o Nedas Urniežius svorio kategorijoje iki 125 kg – 1-ąją vietą.

2020 m. vasario 21-22 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos suaugusių ir jaunimo čempionatas, kuriame suaugusiųjų grupėje dalyvavo Raseinių r. sav. Nemakščių seniūnijos gyventojas Simas Bertašius. Šis gerai šalyje ir už jos ribų jau žinomas lengvaatletis, bėgdamas 1500 ir 3000 metrų distancijas, užėmė dvi 1-ąsias vietas. Šiame čempionate jaunimo grupėje dalyvavo Raseinių kūno kultūros ir sporto trenerio Mato Skamarako auklėtinė Augustė Žikaitė. Ji, bėgdama 800 metrų distanciją, jaunimo grupėje užėmė 2-ąją vietą.

Bendra paskatintų sportininkų ir jų trenerių suma viršijo vieną tūkstantį eurų.