Angle down Atgal

Pasiūlymas panašus į finansinius spąstus

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako. 

Aš manau, kad dauguma, kurie turi kompiuterius, tai turi ir taip vadinamų: „Facebook“ arba kaip dauguma sako „Feisbuko“ draugų. Taigi aš taip pat turiu net daugiau nei du šimtus. O kai kurie tokių draugų turi net tūkstančius.

Juk visiems yra suprantama, kad iš tų draugų pažįstamų gal koks dešimt. Na pasižiūri ir pamatai, kad kažkas nori tapti tavo draugais, bet nežinai, ar jis geras žmogus ar blogas. Aš dažniausiai priimu. Kai kurių atsiranda ir įdomių, su kuriais verta susirašinėti, arba kitaip sakant įdomu. Kartais būna ir labai viliuojančių pasiūlymų. Štai prieš kelias dienas man parašė per „Messengeri“  draugė kažkokia: Alexa Bonilla, štai tas tekstas: „Sveiki PONIO, Aš esu čia, kad mokyčiau visus kuriems reikia finansavimo, norint nusipirkti namą, atidaryti parduotuvę, nusipirkti automobilį, nusipirkti motociklą, pradėti savo verslą ir nustoti abašuoti savo asmeniniais poreikiais.

„BNP“ Parbas Harewood Ave 10“ Londone siūlo asmenines ir profesionalias eurų paskolas, 2000–400.000, kurių metinė palūkanų norma yra tik 3%, kad padėtų Lietuvos, Estijos ir Latvijos gyventojams šių metų pabaigoje.

Jei tikrai domitės, susisiekite su mumis tiesiogiai „Whats App“ arba Gmail", kad gautumėte daugiau informacijos. Ačiū. Whats App“: +447723596279.

„Gmail“: paribas b 63 @ gmail. com. Alexa Bonilla

Štai toks gana daug kam gali būti viliuojantis pasiūlimas, bet labai panašu į pavojingą klampynę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite