Angle down Atgal

Pasitarimas dėl sveikatos priežiūros ir gydymo paslaugų gerinimo

Savivaldybės vadovai, grupė Tarybos narių ir rajono sveikatos priežiūros įstaigų vadovai aptarė LR sveikatos ministro 2019 m. įsakymo dėl specialiųjų reikalavimų asmens sveikatos priežiūros įstaigos skubiosios medicinos pagalbos skyriui ir skubiosios medicinos pagalbos kabinetui aprašą. Jame išdėstytos nuostatos, kaip pertvarkyti gydymo ir pirminės sveikatos priežiūros viešųjų įstaigų darbą gerinant paslaugų kokybę.

Buvo diskutuota daugeliu klausimų, kalbėta ir apie problemas, kurios trukdo teikti kokybiškesnes gydymo paslaugas. Daugumos kalbėjusiųjų teigimu, darbą geriau organizuot galima ne tik glaudesniu visų įstaigų bendradarbiavimu, racionaliausiais vidiniais sprendimais, bet ir skatinant pacientus laikytis nustatytos tvarkos. Į ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių tikslinga vykti dėl ūmiai atsiradusios sunkios sveikatos būklės, įvykus traumai, o kitais atvejais dėl ambulatorinės pagalbos pirmiausia reikėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją

Šie ir kiti aktualūs klausimai bus nagrinėjami ir ateityje, kad būtų priimti palankiausi medikams ir jų pacientams sprendimai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite