Angle down Atgal

Pasitarimas dėl šilumos tinklų modernizavimo Visagine

Rugsėjo 23 d. Visagino savivaldybės administracijos didžiojoje posėdžių salėje vyko pasitarimas dėl projekto „Šilumos tinklų modernizavimas Visagino mieste 2019–2020 m.“ įgyvendinimo, kuriame dalyvavo Visagino savivaldybės meras, administracijos direktorius, administracijos specialistai, UAB „Visagino energija“, UAB „Visagino būstas“ atstovai bei UAB „Svertas group“ ir Jungtinės veiklos partnerių (UAB „Infes“, UAB „Energosistemos“ ir UAB „Remanas“) atstovai.

Susirinkimo metu buvo nagrinėjami šie klausimai:

1) Dėl naujai įrengtų 2 ir 3 mikrorajonuose šilumos mazgų dabar viso miesto šildymo sistema yra uždara, nauji šilumos mazgai yra baigti įrengti ir perduoti eksploatuoti UAB „Visagino būstas“ bei bendrijoms, tačiau dabar vykdomi šilumos tinklų rekonstravimo darbai ir jungiamasi į namus, kur sumontuoti nauji šilumos mazgai.

Buvo nagrinėjami klausimai, kaip išvengti naujų šilumos mazgų veikimo trukdžių dėl šilumos tinklų montavimo darbų. 

2) Pagal 2018 m. statybos rangos sutartį tarp UAB „Visagino energija“ ir rangovų UAB „Infes“, UAB „Energosistemos“ ir UAB „Remanas“, kurie vykdo projektą „Šilumos tinklų modernizavimas Visagino mieste 2019–2020 m.“, šiais metais atnaujinami 7 ruožai. Pagal grafiką rangovas yra įsipareigojęs atlikti šilumos tinklų modernizavimo darbus iki 2020 m. rugsėjo 30 d., t. y. iki šios dienos visi vartotojai, kurie buvo atjungti nuo karšto vandens bei šildymo, bus prijungti prie sistemos. Beveik visi ruožai yra paleisti anksčiau grafiko.

Pasitarimo metu savivaldybės meras ir administracijos direktorius prašė rangovų paspartinti šilumos tinklų montavimo darbus ir pasistengti prijungti vartotojus prie tinklų kuo greičiau. Rangovų atstovai pažadėjo prijungti visus vartotojus iki rugsėjo 30 d.

3) Dėl dangų atstatymo darbų. Per pasitarimą buvo kalbama apie dangų atstatymo darbus. Rangovas  informavo, kad pradėjo atstatinėti pažeistas dangas ir iki š. m. pabaigos dangos bus atstatytos, išskyrus žolės užsėjimą, taip pat dangos daug kur atstatomos naujomis medžiagomis (trinkelėmis).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite