Angle down Atgal

Pasirinkite paveikslėlį ir sužinokite, kas galimai buvote praeitame gyvenime

Pasikliaukite savo intuicija ir pasirinkite paveikslėlį. Jis atskleis, kas galbūt buvote praeitame gyvenime. Sakote, netikite buvusiais gyvenimais? Irgi gerai. Bet tai vis tiek linksmas ir niekuo neįpareigojantis testas.

Ar jau išsirinkote paveikslėlį? Nepamirškite atlikti tai nusiraminę ir pasikliaudami savo širdimi. O dabar skaitykite jo interpretaciją.

1 paveikslėlis

Ankstesniame gyvenime buvote išminčius ir pranašas. Jūs buvo pavaldus aukštesniajam protui, kuris padėjo jums numatyti įvykių eigą. Jūs priėmėte žmones, davėte jiems vertingų patarimų. Jūsų gyvenime nebuvo vietos neramumams ir išankstiniams nusistatymams. Jūs buvote išminties šaltinis.

Dosnumas ir atvirumas buvo pagrindinės jūsų savybės. Jūs tenkinotės mažais dalykais ir nemokėjote pavydėti, nepatyrėte pykčio ir kitų neigiamų jausmų. Kad pasinaudotumėte ankstesnio gyvenimo patirtimi, įvaldykite savo šeštąjį pojūtį. Tai padės jums panaikinti visus rūpesčius ir padarys jus laimingu žmogumi.

2 paveikslėlis

Jūsų ankstesnis gyvenimas buvo neįprastas. Jūs gebėjote valdyti perėjimus tarp pasaulių. Jūsų galia paskirstyti žmones pagal jų nuopelnus ar neigiamus charakterio bruožus į vieną ar kitą dimensiją. Pasaulių keliautojai buvo ne tik išmintingi, bet ir pasakiškai turtingi. Dabar šios žinios prarastos amžiams, tačiau vis tiek galite jausti išrinktiesiems prieinamus įėjimus į kitus pasaulius.

Galbūt esate sapnavęs sapną, kuris vėliau išsipildė, ar atskleidė jums vertingos informacijos? Vis dar galite panaudoti dalelę dovanos iš praėjusio gyvenimo. Tiesiog pabandykite prisiminti vaizdus, ​​kurie jums ateina sapnuose.

3 paveikslėlis

Ankstesnis jūsų gyvenimas buvo susijęs su menu. Buvote pripažintas kūrėjas, kurio šedevrai išsiskyrė visame pasaulyje. Galėjote būti ir menininkas, ir garsus architektas. Viskas jūsų gyvenime buvo pavaldu grožiui. Jūs gebėjote pamatyti detales, kurios buvo nematomos paprasto žmogaus akiai.

Jei nustosite priešintis Dievo duotai dovanai ir pradėsite ugdyti savo talentus, realiame gyvenime sukursite žavius ​​šedevrus. Kas žino, galbūt jumyse gyvena neatrastas genijus ir laukia, kol pradėsite gyventi būtent tokį gyvenimą, kurį jums paruošė likimas.

4 paveikslėlis

Jūsų pašaukimas praėjusiame gyvenime buvo tikslieji mokslai. Jūs gebėjote analizuoti ir atlikti tikslius skaičiavimus. Jūsų smegenys, kaip kompiuteris, galėjo atlikti fantastiškus skaičiavimus, akimirksniu išanalizuoti kelis įvykius ar atvejus.

Ir dabar jus greičiausiai žavi skaičiai, instrumentai ir elektronika. Nežinia, kaip pasisuks jūsų gyvenimas, tačiau jei atsisakysite savo pašaukimo, jums gali trūkti galimybės tobulėti, sėkmės, pripažinimo ir turtų.

5 paveikslėlis

Jūsų ankstesnis gyvenimas susijęs su mokslais. Jūs buvote mokytojas ar patarėjas, kuris kruopščiai perdavė sukauptas žinias ateities kartoms. Jūsų viduje gyveno mokymosi dvasia ir gebėjimas išmokyti savo klausytojus visko, ką pats žinojote.

Negalima ignoruoti tokios dovanos šiuolaikiniame pasaulyje. Galite tapti tikru lyderiu, vesti žmones su savimi, suteikti jiems žinių, vilties ir gyvenimo kelią, kupiną įdomių tyrimų. Būkite sąžiningas su savimi ir, jei jus kviečia mokslo pasaulis, neignoruokite širdies balso.

6 paveikslėlis

Jūsų pašaukimas praėjusiame gyvenime buvo atskleisti žmonėms jų ateitį. Galbūt buvote burtininkas, aiškiaregys ar bardas, dainuojantis dainas apie tai, kas laukia pasaulio. Jūsų širdis užfiksuodavo žmonių kančias ir nuoširdžiai norėjo padėti jiems susitvarkyti su bėdomis.

Ir dabar jūs pasižymite šeštuoju pojūčiu, kuris padeda išvengti nemalonių įvykių, numatyti bėdas ar netrukus pasirodysiančias geras naujienas. Nepraraskite šio puikaus jausmo ir būtinai pasidalinkite juo su kitais. Galbūt jumyse prabus gydytojo talentas ir jūs galėsite padėti žmonėms įveikti ligas.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite