Angle down Atgal

Pasirinkite lotosą ir gaukite užuominą apie dabartinę situaciją jūsų gyvenime

Atlikite šį nesudėtingą testą. Įsižiūrėkite į lotoso žiedus ir pasirinkite jums labiausiai patinkantį.

1 lotosas

Jei jūsų dėmesį patraukė šis lotosas, tada situacija, kurioje atsidūrėte, yra daug sudėtingesnė, nei manote. Dabar labai svarbu išlikti ramiems. Nors esate pasirengęs sprogti dėl susikaupusių emocijų, turėtumėte žinoti, kad dabar tam nėra tinkamas laikas. Kuo ilgiau atidėsite, tuo geriau.

Taip pat atminkite, kad kartais geriau atsisakyti to, kas jus trikdo, nei suteikti galios tiems, kurie jus skaudina. Kad ir kokia sudėtinga padėtis jums atrodytų, esate labai stipri asmenybė ir susidorosite su bet kokiomis problemomis.

2 lotosas

Jei jus patraukė šis lotosas, greičiausiai turite dar kartą pamąstyti, ar viską gerai apgalvojote. Negalvodami apie pasekmes, rizikuojate artimiausiomis savaitėmis patekti į didelius nemalonumus. Sutelkite dėmesį į save, užuot stengęsi aplinkinius padaryti laimingus. Skirkite šiek tiek laiko apgalvoti savo finansinę padėtį ir patobulinti tai, ką reikia patobulinti.

Šiuo metu jūsų mintys gali būti klaidingos, tačiau netrukus gausite informacijos, kuri grąžins stabilumo jausmą. Jums gali atrodyti, kad nesate pakankamai geras, bet, tiesą sakant, jums sekasi daug geriau nei kitiems.

3 lotosas

Jūsų širdis kenčia dėl to, ko negalite pakeisti. Tačiau šis lotosas tarnauja kaip priminimas, kad nereikia jaustis auka. Skirkite laiko problemų sprendimui ir išlipkite iš savo komforto zonos. Laikui bėgant jūs atsigausite. Niekas, kas nutiko jūsų gyvenime, nesitęs amžinai.

Po kurio laiko jūs pažvelgsite atgal ir suprasite, kiek sustiprėjo jūsų dvasia. Atsikratyti neigiamų žmonių jums bus tik naudinga.

4 lotosas

Pastaruoju metu jūsų gyvenimas virto nuolatiniu chaosu ir, jei šis lotosas patraukė jūsų dėmesį, jūs tai puikiai žinote. Jaučiatės susierzinę ir negalite judėti toliau. Neslėpkite to. Nebijokite to, ką pagalvos kiti. Kai tokios mintys jus aplanko, reikia elgtis visiškai priešingai, nei esate įpratęs.

Užuot nuolatos jautęsi nusivylę, sukurkite sau malonių prisiminimų ir užmegzkite tvirtus ryšius su artimaisiais. Praleiskite laiką su tais, kurie jums rūpi, ir pamatysite, kaip viskas gyvenime susidėlios į savo vietas.

5 lotosas

Viskas jūsų gyvenime yra gana ramu, nors jums ir nelabai patinka dabartinė situacija. Jūs lėtai, bet užtikrintai ir toliau judate į priekį. Kiekvieną dieną būkite dėkingas žmonėms, kurie yra šalia jūsų. Kuo daugiau laiko praleisite su artimaisiais, tuo geriau.

Kartais reikia atitraukti nuo visko, atsipalaiduoti ir išlaisvinti mintis. Pastaruoju metu dirbate daugiau nei įprastai ir tai turi įtakos jūsų būklei. Nėra nieko blogo padaryti pertrauką, kai jaučiate, kad tai būtina.

6 lotosas

Jūsų emocinės žaizdos yra daug gilesnės nei jūs manote, ir jūs turite įveikti šią būseną. Susirikiuokite mintis ir stenkitės būti užsiėmęs kiekvieną dieną. Dabar jaučiatės neblogai, tačiau netrukus įvyks pokyčiai. Nustokite bijoti, pažvelkite nežinomybei į akis ir duokite sau teisę į gerovę. Kai tik leisite sau pamiršti praeities klaidas, rasite ilgai lauktą laimę.

Zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite