Tomo Andrijausko nuotr.
Angle down Atgal

Pasirašyta Šiaulių universiteto ir įmonės „NFQ Technologies“ bendradarbiavimo sutartis

Spalio 25 d. internetinės plėtros, verslo skaitmenizavimo, verslo analitikos, duomenų mokslo ir verslo inovacijų paslaugas teikiančios įmonės „NFQ Technologies“biuro Šiauliuose atidarymo metu buvo pasirašyta šios įmonės ir Šiaulių universiteto bendradarbiavimo sutartis. Ją pasirašė įmonės „NFQ Technologies“ direktorius Paulius Insoda ir laikinai Šiaulių universiteto mokslo ir meno prorektoriaus pareigas einanti prof. dr. Diana Cibulskienė.

Bendradarbiavimo sutartyje numatoma kryptingai, abipusiškai naudingai bendradarbiauti plėtojant inovacinius procesus, užtikrinant sukaupto intelektinio potencialo panaudojimą praktinių problemų sprendimui, vykdant verslo, nacionalinius ir tarptautinius projektus, derinant studentų kooperuotų studijų praktikų programas ir kt.

„Mūsų patirtis kelionių, daugiakanalės prekybos, logistikos ir transporto bei dalijimosi platformų projektuose visame pasaulyje, leidžia pasiūlyti aukščiausio lygio technologinius sprendimus verslo sėkmei. Turėdami daugiau nei 15 metų patirties ir daugiau nei 500 specialistų komandą Vokietijoje, Vietname ir Singapūre, mes plečiamės Lietuvoje, todėl ir oficialiai atidarėme savo naująjį biurą Šiauliuose. Per artimiausius 2 metus planuojame plėstis iki 40-ies žmonių komandos, kurią tikimės papildys ir Šiaulių miesto studentai bei absolventai. Matome, kad šiame regione programuotojų pasiūla nėra didelė, nes nemaža dalis jaunų specialistų Šiauliuose neužsibūna. Mūsų tikslas – čia rentabiliai dirbanti komanda, teikianti aukštos kokybės produkciją ir paslaugas. Yra labai svarbu, kad būtų simbiozė tarp universiteto, mokslo ir verslo, nes yra daug galimybių panaudoti naujas žinias. Kaip seksis bendradarbiauti su Šiaulių universitetu – parodys laikas“, – sako įmonės „NFQ Technologies“ direktorius Paulius Insoda.

Bendradarbiavimo su Šiaulių universitetu sutartyje įmonė „NFQ Technologies“ įsipareigojo teikti universiteto padaliniams informaciją taikomiesiems inžineriniams techniniams uždaviniams spręsti, pagal galimybes organizuoti darbuotojų ir specialistų mokymus, vykdyti bendrus verslo, nacionalinius, tarptautinius projektus ir kt.

Šiaulių universitetas pagal atskirą susitarimą žada atlikti įmonės „NFQ Technologies“ duomenų analizės ir apdorojimo uždavinius, informacinių sistemų projektavimo darbus ir testavimą, parengti atliktų darbų ataskaitas ir testavimo rezultatų protokolus, pagal įmonės poreikį kurti programinę įrangą, imitacinius modelius, juos taikyti optimaliems sprendimams sudaryti ir kt.

Įmonė „NFQ Technologies“ veiklą Lietuvoje pradėjo 2002 metais. Šiuo metu įmonės biurai veikia Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite