Angle down Atgal

Pasirašyta Savivaldybės ir Užimtumo tarnybos bendradarbiavimo sutartis

Pirmadienį Užimtumo tarnybai atstovaujantis Šiaulių klientų aptarnavimo departamento direktorius Raimondas Šukys ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria abi institucijos įsipareigojo kartu siekti didinti dirbančiųjų skaičių bei mažinti socialinę atskirtį savivaldybėje.

„Nedarbas yra vienas iš žmogaus orumą žeidžiančių veiksnių. Įsidarbindami mes ne tik susikuriame pajamų šaltinį, kuris toks būtinas, norint išlaikyti šeimas ir pasirūpinti mums brangiausiais žmonėmis, tačiau ir užsiimame visuomenei naudinga veikla, tobulėjame kaip asmenybės, galiausiai, susipažįstame su naujais žmonėmis“,- pastebi Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

Pasirašyta sutartis leis abiems organizacijoms efektyviau derinti veiksmus, dalintis informacija ir įžvalgomis tokiose srityse kaip ilgalaikio nedarbo mažinimo būdai. Tikimasi, kad atsiveriančios galimybės palengvins žmonių įsidarbinimą ir neš naudą tiek darbo ieškantiems, tiek ir jį siūlantiems asmenims.

„Sutartį su Užimtumo tarnybos atstovais pasirašėme manydami, kad ji suteiks konkrečią naudą savivaldybės gyventojams, ieškantiems, tačiau niekaip nerandantiems darbo. Esame pasirengę daryti viską, kas mūsų jėgoms, kad kuo daugiau kraštiečių rastų mylimą darbą“,- teigė Savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla.

Kova su nedarbu ir socialine atskirtimi yra vienas svarbiausių Raseinių rajono savivaldybės tikslų. Todėl ir toliau bus ieškoma būdų, kaip kuo efektyviau padėti krašto žmonėms.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite