Angle down Atgal

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos mokslų akademija

Antradienį, spalio 26 d., Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius kartu su Lietuvos mokslų akademijos (LMA) prezidentu akad. Jūru Baniu pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Šalys susitarė bendradarbiauti šiais pagrindiniais principais ir formomis:

  • įgyvendinti abipusiškai naudingą bendradarbiavimo politiką, nukreiptą į LMA ekspertinės veiklos ir Anykščių rajono darbo rinkos poreikių ir interesų suderinimą, remti LMA bendruomenės ir Anykščių rajono atstovų ryšius formuojant rajono pažangai aktualių mokslinių tyrimų tematiką, keičiantis informacija, patirtimi ir duomenimis, susijusiais su mokslinio darbo rezultatų ir inovacijų pritaikymu rajono įmonėse ir organizacijose;
  • numatoma remti LMA bendruomenės ir Anykščių rajono žemės ūkio subjektų, mokslo ir švietimo įstaigų, pramonės ir verslo, savivaldos ir valdymo institucijų iniciatyvas, atveriančias galimybes kartu įsitraukti į tarptautines, pirmiausiai Europos Sąjungos, programas ir įgyvendinti konkrečius projektus bei panaudojant LMA mokslinį potencialą spręsti kitus aktualius Anykščių rajono klausimus.

      Institucijos bendradarbiaus keisdamosi informacija, kartu organizuodamos diskusijas, konferencijas ir kitus renginius, inicijuodamos ir įgyvendindamos įvairius projektus.

   Oficiali pasirašymo ceremonija įvyko Lietuvos mokslų akademijos rūmuose Vilniuje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite