Angle down Atgal

Pasieniečiai sulaikė du neblaivius vairuotojus

Laikinai atnaujintą Europos Sąjungos vidaus sienos kontrolę vykdantys pasieniečiai sulaikė iš Latvijos vykusį neblaivų vilkiko vairuotoją. Dar vienas alkoholio padauginęs asmuo VSAT pareigūnams įkliuvo Vilniaus rajone.

Ketvirtadienį Pagėgių pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardos pasieniečiai Saločių kontrolės punkte patikrino iš Latvijos įvažiavusio vilkiko „Volvo FH“ su puspriekabe „Krone“ dokumentus.

Vilkiką vairavo 49-erių Joniškio rajono gyventojas.

Pasieniečiai iškart pamatė, kad jis neblaivus. Kiek vėliau vyrui buvo nustatytas 1,12 prom. girtumas. Vilkiką ir puspriekabę pasieniečiai perdavė į Saločių punktą atvykusiems Pasvalio policijos pareigūnams.

Dar vieną neblaivus vairuotojas sulaikytas Vilniaus rajone.

Ketvirtadienį vakare Vilniaus rinktinės Kenos užkardos pasieniečiai gavo pranešimą iš vietinių gyventojų, kad keliu Vilnius – Šumskas važiuoja pavojingai manevruojantis automobilis ,,Volkswagen Sharan”.

Vietoves palei minėtą kelią tikrinę VSAT pareigūnai nurodytą transporto priemonę aptiko Vilniaus rajono Kalabariškių kaimo prieigose, privataus namo kieme. Prie vairo sėdėjo akivaizdžiai apsvaigęs 66-erių Vilniaus rajono gyventojas. Vyras sunkiai orientavosi aplinkoje, kalbėjo nerišliai, nuo jo tvoskė alkoholiu.

Pasieniečiai vyrą sulaikė ir iškvietė policijos pareigūnus. Šie Vilniaus rajono gyventojui nustatė 2,43 prom. girtumą. Pažeidėją ir jo mašiną VSAT pareigūnai perdavė policininkams, kurie tiria šį įvykį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite