Angle down Atgal

Pasieniečiai sulaikė cigarečių krovinį ir, įtariama, nelegalaus alkoholio

Pasvalio rajone pasieniečiai sustabdytame automobilyje aptiko 4 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Atlikę kratas sulaikytųjų namuose ir pagalbinėse patalpose, jie rado dar ir 45 litrus skysčio, skleidžiančio alkoholio kvapą.

Penktadienio naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai Pasvalio r., kelyje Ryga-Pasvalys-Panevėžys, patikrinimui sustabdė automobilį „Audi A6“. Iš Latvijos atvykusį automobilį vairavo 52-jų metų Pasvalio rajono gyventojas. Su juo kartu vyko 34-erių to paties rajono gyventoja.

Pasieniečiai apžiūrėję automobilį jo bagažinėje ir salone aptiko 8 dėžės su cigaretėmis, kuriose buvo 4 tūkst. pakelių cigarečių „Winston“ be banderolių.

Tęsdami tyrimą VSAT pareigūnai atliko kratas sulaikytųjų namuose ir pagalbinėse patalpose. Jų metu pas Pasvalio rajono gyventoją buvo aptikta 30 litrų plastikinė talpa su skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą, o pas sulaikytą moterį rasta dar 3 plastikinės talpos po 5 litrus su tokiu pat, įtariama, nelegaliu alkoholiu.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki 8 metų.

„Audi A6“ vairuotojas ir keleivė po apklausos buvo paleisti, skyrus jiems kardomąsias priemones rašytinius pasižadėjimus neišvykti.

Automobilis, sulaikytos cigaretės, talpos su bespalviu skysčiu saugomi VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite