Valstybės sienos apsaugos tarnybos nuotr.
Angle down Atgal

Pasieniečiai išlydėjo "Misija Sibiras" dalyvius

Vilniuje į Kazachstaną išlydint ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyvius pasieniečiai jiems kelionėn įteikė Lietuvos valstybės istorinę vėliavą.

Trečiadienį šių metų „Misija Sibiras“ dalyviai buvo išlydėti Vilniaus geležinkelio stotyje. Į Kazachstaną išvyko 16 žmonių komanda.

Prie traukinio, iš geležinkelio stoties misijos dalyvius gabenusiame į Vilniaus oro uostą, juos pasitiko trys Kenos užkardos atstovai. VSAT pareigūnai ekspedicijos dalyvių dokumentų čia netikrino, tą vėliau prieš skrydį turėjo padaryti oro uoste dirbantys kolegos. Ekspedicijos komandai pasieniečiai padovanojo Lietuvos valstybės istorinę vėliavą.

Kenos užkardos vado pavaduotojas Andrius Mangevičius sakė: "Valstybės sienos apsaugos tarnyba "Misija Sibiras" dalyviams linki gero kelio, taip pat dėkoja už prasmingą Jūsų veiklą". A.Mangevičius taip pat linkėjo atsivežti gerų emocijų, o grįžus ekspedicijos dalyvius kvietė aplankyti VSAT padalinius ir papasakoti apie nuveiktus darbus Kazachstane, Karagandos apylinkėse. Ekspedicijos dalyviai lietuvių tremties vietose tvarkys jų kapus, susitiks su Kazachstano lietuviais, ieškos kitų istorinės atminties ženklų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite