Angle down Atgal

Pasibaisėjo „Venipak“ kurjeriu: siuntas mėto tiesiog laiptais (vaizdo įrašas)

Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta klaipėdietės verslininkės Lauros Grašytės pagalbos šauksmas. Moteris laiptinėje nufilmavo, kaip pas ją atvykęs „Venipak“ kurjeris siuntas ne neša, o tiesiog mėto laiptais.

Toks kurjerio elgesys papiktino klaipėdietę. Be to, ji teigia jau ne pirmą kartą nukenčianti nuo siuntų pervežimo paslaugas teikiančios įmonės.

„Siuntų paėmimas „Venipak“, gaila nepavyko nufilmuoti keiksmažodžių. Teko bėgti išsiimti savo siuntinių, nes kitaip būtų išvežti suplėšytose dėžėse ir neabejotinai sugadinti. Eilinį kartą nuostolis - kurių jie niekada neatlygina. Skundai dingsta, vadybininkės nereaguoja, todėl dalinuosi. Gal kas žinote patikimą siuntinių tarnybą Lietuvoje?“, – po įrašu dėsto L. Grašytė.

„O čia siuntų (dėžučių) pristatymas“, – toliau rašo klaipėdietė, pasidalindama nuotraukomis, kuriose matyti po visą namo kiemą išbarstytos kartoninės dėžutės. „Trūksta žodžių, kaip taip įmonės gali dirbti, kai kurjerio kaskart laukiame su baime… Suprantam mes ne dovanėlė, siuntos nelengvos ir ne pirmas aukštas, bet čia tikrai ne išeitis“, – komentarų skiltyje pasakoja klaipėdietė.

Po moters pasidalintu vaizdo įrašu jos „Facebook“ paskyroje netrukus pasipylė komentarai, palaikantys ją.

„Įrašas yra, mašinos numeriai matosi – rašote pretenziją, nepalikite taip“, – siūlė viena komentatorė.

„Kaip žiauriai... kaip taip galima... nesveikas kažkoks“, – baisėjosi kita internautė.

Naujienų portalas Etaplius.lt jau artimiausiu metu susisieks su „Venipak“ atstovais dėl komentaro.

comment Skaitytojų komentarai (4)

Taip pat skaitykite