Angle down Atgal

Pasaulyje – kalėdinių lempučių karštinė: pradėjo simbolinę kovą su koronavirusu

Jei savo kaimynystėje pastebėsite šviečiančias kalėdines girliandas, nenustebkite. Siaučiant koronavirusui per pasaulį ritasi tikra kūrybiškumo banga. Karantino sąlygomis gyvenantys žmonės sugalvojo kaip pradžiuginti aplinkinius – šie ragina savo namus puošti šventinėmis lemputėmis.

Kovo mėnesį socialinius tinklus užplūdo šventiškai papuoštų namų fotografijos. Nors kaip kilo ši, per visą pasaulį nuaidėjusi, idėja nėra žinoma, bet jos misija tikrai įspūdinga.

„Nušvieskime savo gyvenimus“ – tokia žinutė šiuo metu skrieja po pasaulį.

„Šiandien keletas mano kaimynų nusprendė, kad tamsiu paros metu mums reikia šiek tiek daugiau šviesos, tad vėl įjungė kalėdines lemputes. Tikiuosi, kad tai privers daugelį nusišypsoti, kaip ir privertė mane“, – rašė vienas „Twitter“ platformos vartotojas, pasidalijęs kelių gražiausiomis lemputėmis papuoštų namų nuotraukomis.

„Manau, kad žmonės vėl turėtų savo namų langus papuošti kalėdinėmis lemputėmis, kad vieni kitiems primintų, jog dar yra vilties ir šviesos šiuo sudėtingu periodu“, – antrino kitas.

Šios idėjos iniciatoriai tikina, kad kalėdinės lemputės pakelia nuotaiką ne tik kaimynystėje gyvenantiems žmonėms, bet ir praeiviams.

„Bent taip galime pradžiuginti aplinkinius“, – teigė viena moteris.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite