Sportas2019 m. Rugpjūčio 20 d. 13:25

Pasaulio senjorų čempionate alytiškis iškovojo prizinę vietą

Alytus

Nuotraukoje Lietuvos atstovai FINA pasaulio čempionate P. Korėjoje: S. Katkevičius – antras iš dešinės

Alytaus GidasŠaltinis: Etaplius.lt

95429

Kvangdžu (Pietų Korėja) vykusiame pasaulinės vandens sporto šakų federacijos FINA plaukimo atvirame vandenyje senjorų pasaulio čempionate alytiškis Sigitas Katkevičius medalius iškovojo keliose distancijose.

Alytaus sporto klubo „Dzūkijos vandenis “ plaukimo meistras savo amžiaus grupėje (60-64 m.) įveikė du nuotolius.

200 metrų plaukdamas brass stiliumi S. Katkevičius distanciją per 59,94 sek ir iškovojo prizinę ketvirtą vietą.

Senjorų pasaulio čempionatuose medaliais ir diplomais apdovanojamos pirmos šešios vietos, nuo tokios per vieną Sigitas liko 200 metrų plaukęs kompleksiniu būdu. Tarp dvidešimties dalyvių alytiškis liko septintas (2 min. 47,57 sek), šeštą vietą pelniusiam JAV atstovui nusileidęs vos 11 šimtųjų sekundės dalių.

S. Katkevičius sustoti neketina – jau pradeda svajoti apie dalyvavimą kitų metų FINA senjorų pasaulio čempionate, kuris vyks Brazilijoje.

Pasaulinės vandens sporto šakų federacijos varžybose varžosi ne tik plaukikai atvirame vandenyje, tačiau ir vandensvydžio, šuolių į vandenį ir sinchroninio plaukimą sportininkai.