Angle down Atgal

Pasaulio jaunimo čempionate antrą pergalę iškovojo Lietuvos boksininkai

Lenkijoje įsibėgėja pasaulio jaunimo bokso čempionatas. Kielcų mieste kovoja 414 boksininkų ir boksininkių iš 52 valstybių. Lietuvos rinktinei atstovauja 8 boksininkai – 4 vaikinai ir 4 merginos.

Antrą varžybų dieną į ringą kopė du lietuviai. Pergalę iškovojo Gelmius Adomkevičius. Svorio kategorijoje iki 91 kg Lietuvos boksininkas vieningu teisėjų sprendimu taškais 5:0 nugalėjo baltarusį Vitalijų Astaniną.

Į aštuntfinalį patekęs G.Adomkevičius šeštadienį susitiks su 2020 m. Europos jaunimo čempionu ukrainiečiu Mykyta Gorbatenko. Šie boksininkai kovojo praėjusių metų Europos čempionato ketvirtfinalyje. Pergalę taškais 5:0 iškovojo ukrainietis.

„Esu pasirengęs kovai ir sieksiu revanšo. Į ringą lipsiu tik pergalės, – sakė G.Adomkevičius. – Džiaugiuosi, kad čempionatą pradėjau pergale prieš stiprų varžovą. Pasaulio čempionate kovoja geriausi valstybių boksininkai, šalių čempionai ir lengvų kovų čia nereikia tikėtis."

Merginų svorio kategorijoje iki 60 kg Saulė Kardokaitė taškais 0:5 pralaimėjo moldavei Cristinai Chiper ir pasitraukė iš kovos dėl medalių.

„Tikėjausi pergalės ir geriau pasirodyti. Bet varžovė buvo labai aktyvi, daug atakavo ir spaudė. Man aktyvumo pritrūko, todėl ir pralaimėjau", – sakė S.Kardokaitė.

Ketvirtadienį vakarinėje sesijoje kovos Ruslanas Žalys. Svorio kategorijoje iki 69 kg lietuvis šešioliktfinalyje susitiks su Irano boksininku Farhadu Moradi. Pirmoje pasaulio čempionato kovoje R.Žalys taškais 3:2 nugalėjo Kirgizijos boksininką Mukhamedą Bagijevą.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite