Angle down Atgal

Pasaulinio garsumo amerikiečių reperis renka lėšas kovojantiems su koronavirusu: aukcione parduoda sportinius batelius

Žymus užsienio muzikos atlikėjas, 47-erių metų reperis Eminemas (Marshallas Mathersas) paskelbė, kad prisidėdamas prie kovos su koronaviruso pandemija aukcionui perduoda riboto leidimo sportinius batelius, už kuriuos gautos lėšos bus skirtos kovojantiems su COVID-19.

Kaip socialiniuose tinkluose rašo atlikėjas, pasaulinės pandemijos metu jis tvarkosi spintą. Riboto leidimo kartu su krepšininku Michaelu Jordanu sukurtų „Jordan 4 Retro ‘Carhartt x Eminem“ sportinių batelių pora bus parduota internetinio aukciono metu.

Reperis apie tokį gestą trečiadienį pranešė savo socialinių tinklų paskyrose ir oficialiame internetiniame puslapyje.

Aukcione parduodama batų pora yra viena iš dešmties, kurios pirmą kartą pristatytos buvo 2015 metais elektroninės prekybos platformoje. Už juos gautos lėšos atiteko Marshallo Matherso paramos fondui.

Tik kelios „Jordan 4 Retro ‘Carhartt x Eminem“ poros atiteko atlikėjo draugams ir šeimos nariams, kitos buvo parduotos už daugiau nei 20 tūkstančių dolerių.

Pastaruoju metu tai nėra vienintelis reperio labdaringas gestas. Prieš savaitę atlikėjas Henrio Fordo ir Detroito medicinos centro darbuotojams Marshallo Matherso fondo vardu paaukojo 400 porcijų spagečių.

Pagal Dailymail.co.uk inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite