Angle down Atgal

Pasaulinės širdies dienos minėjimui pasiruošta

Pasaulinė širdies federacija paskelbė rugsėjo 29 d. Pasauline širdies diena. Dalis šiauliečių šventinę dieną pasitiks su šypsenomis veiduose, nes jie dalyvavo Projekte „Sveika širdis“, kurį inicijavo VšĮ „Pojūčių akademija“.

 

Pojūčių akademijos direktorė ir šio Projekto vadovė Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk džiaugėsi, kad vos pasibaigus Projektui, dalyviai jau nori tęsinio. „Tai įprasmina mūsų įstaigos siekį ugdyti žmogų per pojūčius ir vesti jį į savęs pažinimą, į kokybiško gyvenimo siekį, į pagarbą ir meilę sau bei artimiesiems“.

Šiauliečiai turėjo galimybę bendrauti su dietiste Rūta Doviltyte ir gauti nemokamai sudarytą asmeninį mitybos planą. Dainų PSPC fizinio aktyvumo specialistės parengė judumo planus ir pristatė projekto dalyviams. Kiekvieną savaitę norintys motyvuoti save, turėjo galimybę bendrauti su psichologe bei dalyvauti sveikatinimo užsiėmimuose, kurios vedė Laisvojo Samadevo universiteto (Prancūzija) absolventė Irena Bilkštienė.


 

Dainų PSPC direktorė Aurika Koncienė teigė, kad tokie Projektai padeda šiauliečiams įgyti ir suformuoti sveikos gyvensenos įpročius bei suprasti fizinės ir psichinės sveikatos svarbą.

Projekto koordinatorė Danguolė Martinkienė džiaugėsi dalyvių nuoširdumu. Jos nuomone, tiek dalyviai, tiek užsiėmimus vedusieji tapo maža besidalinančia ir kuriančia bendruomene. Buvo labai gera matyti, jausti žmonių žingeidumą bei norą išmokti kažką naujo.

 

Projektą administruoja, įgyvendina, finansuoja ir viešina: VšĮ „Pojūčių akademija“, VšĮ „Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras“, Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ „Šiauliai plius“.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite