Angle down Atgal

Pas „socialdarbiečius“ atvyko R. Karbauskis

Trečiadienį Seimo rūmuose į posėdį susirinko Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) Prezidiumas, šios partijos Seimo frakcijos nariai, kurie ketina dar kartą apsvarstyti galimybę dirbti naujoje formuojamoje valdančiojoje koalicijoje.

Į posėdį atvyko ir svečias - Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis.

Prieš posėdį jo dalyviai komentarų žurnalistams nedalino, tačiau mielai pozavo fotografams. Po tokios įžangos už uždarų durų.prasidėjo darbo posėdis.

Trečiadienio rytą R. Karbauskis Eltai sakė esąs įsitikinęs, kad derybos dėl valdančiosios koalicijos sudarymo bus sėkmingos ir penktadienį visos keturios partijos pasirašys koalicinę sutartį.

„Asmeniškai esu įsitikinęs, kad derybos pavyks ir bus sudaryta visavertė koalicija iš keturių partijų. Manau, kad visus klausimus galima sutarti, nes visų keturių partijų atstovai galvoja pirmiausia apie valstybę. Ir dėl to manau, kad viskas pavyks ir mes penktadienį galėsime pasirašyti. Aš esu tuo įsitikinęs“,- trečiadienį Eltai sakė R. Karbauskis.

Penktadienį valdybos posėdyje galutinai dėl dalyvavimo valdančiojoje koalicijoje ketina apsispręsti ir Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS).

Pagal išankstinį planą, „valstiečiai“, „tvarkiečiai“, „socialdarbiečiai“ ir LLRA-KŠS valdančiosios koalicijos sutartį turėtų pasirašyti šį penktadienį po pietų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite