Angle down Atgal

Parodoje „Adventur“ ragausime Šiaulius

Kasmetinė turizmo paroda „Adventur“ keliautojams ir turistams – nelyg metiniai atlaidai. Paskutinį sausio savaitgalį į Vilniuje esančius „Litexpo“ parodų rūmus susirenka ieškantys pigesnių kelionių, naujų pasiūlymų žmonės ir visi turizmo profesionalai – dirbantys ir gyvenantys turizmu. Parodos rengėjai kviečia sakydami, kad Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“ yra ta vieta, kur galima sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių kolekcijas.

Šiaulių turizmo informacijos centras į sostinę vežasi didelę komandą ir pilną bagažą staigmenų.

Kadangi šių metų parodos tema yra potyrių turizmas, Šiauliai pristatys unikalius muziejus ir išskirtinius potyrius mieste. Saulėtame Šiaulių stende lankytojai galės nusifotografuoti prie/ant medinio dviračio. Tai vienas vertingiausių Dviračių muziejaus eksponatų, juk mediniai dviračiai – visiška istorija.

Jei iki šiol manėte, kad 3D technologijos – šių dienų išradimas, Fotografijos muziejus parodoje pristatys prietaisą, kuriuo jau XX a. pr. buvo galima iš paprastos nuotraukos išgauti 3D vaizdą.

Tarsi namuose kepti sausainiai į sostinę keliaus iš Žaliūkių malūno, kuriame žiemą-vasarą verda gyvenimas.

Saldžiausio muziejaus Šiauliuose kolektyvas jau pagamino šokoladinį skliautą. Pasak muziejaus atstovų, žmonės galės atsistoti po juo, tarsi po šviestuvo gaubtu, ir uostyti saldaus juodojo šokolado aromatą, kiek tik širdis geidžia. Paroda – ne muziejus, todėl gaubtą bus galima ir liesti. Taip pat galėsite išbandyti, susipažinti su ekskursijose naudojama technika.

„Skriejam per Šiaulius“ – taip pavadintas filmukas, kuriame įamžinti įvairūs turistiniai ir ne tik objektai Šiauliuose. Virtualios realybės akiniai ir padės jums persikelti į miestą, atsistoti ant „Šaulio“ skulptūros, pastovėti ant aukščiausio miesto viešbučio stogo atbrailos. Tai tikrai išskirtinių pojūčių suteikiantis kelių minučių filmas su šiauliečio muzikanto Ginto Gascevičiaus sukurta muzika.

Turizmo informacijos centras atvyksta su pramoginės ekskursijos „Pagauk momentą!“ atributais – specialiai kurtais stympunk stiliaus kostiumais, kuriuos ir parodos lankytojai galės pasimatuoti, nusifotografuoti.

Gera smegenų mankšta taip pat gali būti puikus potyris. Turizmo informacijos centras visų žinias apie Šiaulius patikrina labai smagiu būdu – sukant „Laimės ratą“. Tai viktorina-loterija be pralaimėjimų. Šis ratas suksis ir parodoje „Adventur“.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite