Angle down Atgal

Parodė, kaip išsirinkti idealią džinsų porą jų nesimatavus (vaizdo įrašas)

Išsirinkti idealią porą džinsų gali būti labai sunku: net ir pasimatavus krūvą jų ne visada atrasite tai, kas idealiai jums tiks. Dabar viena moteris teigia atradusi universalų būdą, kaip patikrinti ar džinsų pora jums tinka jų nesimatavus.

Billie Newland „TikTok“ platformoje parodė, kaip lengvai sužinoti, ar džinsų dydis jums tiks: tereikia palyginti jų plotį su jūsų dilbio ilgiu.

„Išsirinkite porą džinsų ir įkiškite ranką į jų juosmens vidų. Jeigu tarp jūsų alkūnės, rankos ir džinsų liemens lieka tarpas, tuomet džinsai jums bus per dideli“, – paaiškino mergina.

Ji pridūrė: „O jeigu į džinsus jūsų alkūnė ir ranka telpa idealiai, tuomet ši pora jums idealiai tiks.“

Anot merginos, šis būdas tiks bet kurios firmos ar dydžio džinsams.

Kitame vaizdo įraše Billie taip pat paaiškina, kaip nesimatavus džinsų patikrinti, ar jų ilgis jums tiks. Tam taip pat reikės rankų.

„Pasiimkite džinsų porą ir ištempkite juos abiem rankomis. Jeigu jie yra ilgesni nei jūsų pirštų galai, tuomet jie jums bus per ilgi. O jeigu pasiėmus porą jums reikia sulenkti alkūnes, tuomet jie bus per trumpi“, – sako mergina.

Taigi, idealus džinsų ilgis yra toks, kuris leidžia jums patogiai ištiesti rankas juos laikant priešais save.

Billie Newland vaizdo įrašas „TikTok“ platformoje sulaukė daugiau nei 270 000 „patiktukų“ ir šimtų pagiriamųjų komentarų. Tiesa, ne visi internautai buvo įtikinti – kai kurie jų abejojo, ar šis metodas tiks, jeigu turite pilvą ar nešiojate itin didelio dydžio drabužius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite