Angle down Atgal

Parlamentaras A. Dumbrava pasitraukė iš „tvarkiečių“ partijos

Dar vienas frakcijai „Lietuvos gerovei“ priklausantis Seimo narys Algimantas Dumbrava pasitraukė iš partijos „Tvarka ir teisingumas“. Tai trečiadienį pranešė „tvarkiečių“ partijos lyderis Remigijus Žemaitaitis.

„Jis šiandien atėjo į valdybos posėdį, pasakė, kad savo ateitį sieja su „valstiečiais“. Su jais jis planuoja kandidatuoti į Seimą Visagino – Zarasų rinkimų apygardoje. Džiaugiuosi, kad turėjo drąsos ateiti ir tą dalyką pasakyti“, – sakė R. Žemaitaitis.

Kaip ELTA jau skelbė, trečiadienį frakcijai „Lietuvos gerovei“ priklausantis Seimo narys Juozas Imbrasas irgi paliko „Tvarkos ir teisingumo“ partiją.

„Kadangi dalyvauju naujos partijos kūrime, tai logiškas žingsnis, nes nenorėčiau būti ant dviejų kėdžių“, – sakė jis Eltai.

R. Žemaitaičio teigimu, frakcijos „Lietuvos gerovei“ narė Ona Valiukevičiūtė jau seniai yra išėjusi iš „Tvarkos ir teisingumo“ partijos.

Anot R. Žemaitaičio, tik vienas frakcijos „Lietuvos gerovei“ narys Kęstutis Bartkevičius šiuo metu priklauso „tvarkiečių“ partijai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite