Angle down Atgal

Pareigūnai prašo gyventojų pagalbos

Telšių apskrities policijos pareigūnai vykdo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo pagal LR BK 284 str., kai birželio 21 d. Reagavimo skyriaus pareigūnai gavo pranešimą, kad Telšiuose, Kęstučio g., viešoje vietoje, kelių asmenų grupė konfliktuoja tarpusavyje.

 Konfliktą mačiusi moteris nurodė, kad apie 19.15 val. kieme išgirdo triukšmą ir išėjo pažiūrėti kas atsitiko bei išvydo asmenų grupę, kuri tarpusavyje stumdėsi. Tarp jų įvyko muštynės. Tokiais savo veiksmais asmenys viešoje vietoje, įžūliu elgesiu, vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams bei sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką.

Viskas įvyko staiga, neaišku dėl ko. Prieš įvykstant konfliktui, įtariama, šeši asmenys „draugiškai“ vartojo alkoholinius gėrimus bare. Buvo nesunku pastebėti, jog visi vyrai bent iš matymo vienas kitą pažįsta. Manoma, kad visi konflikte dalyvavę asmenys – telšiškiai. Trys iš jų – policijos pareigūnų jau atpažinti.

Tai – ne pati maloniausia šios Telšiuose nutikusios istorijos pusė, tačiau gera žinia ta, kad Telšių rajono policijos tyrėjai, atliekantys ikiteisminį tyrimą dėl šio įvykio, turi vaizdo medžiagą, kurioje nufilmuoti du vyrai, galintys suteikti šiam tyrimui labai reikalingos ir reikšmingos informacijos. Asmenis, atpažinusius vaizdo kameromis užfiksuotus vyrus, žinančius jų buvimo vietą ar turint informacijos galinčios padėti tyrimui, prašome susisiekti su Telšių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąja tyrėja Alina Sausere, tel. 86028082, el. paštu alina.sausere@policija.lt arba paskambinti Bendrosios pagalbos centro tel. 112.

Jūsų aktyvi pozicija labai reikalinga, kad kuo greičiau pavyktų išsiaiškinti konflikto aplinkybes.

Policija kviečia gyventojus nelikti abejingais, aktyviai dalyvauti kuriant darnią ir saugią bendruomenę, informuojant apie konkrečius viešosios tvarkos pažeidimų atvejus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite