Angle down Atgal

Parduotuvė skendėjo ugnyje

Lapkričio 22 naktį, prieš vidurnaktį kilo gaisras vienoje iš verslininkui Algimantui Radvilai priklausančių parduotuvių. Apie gaisrą Gudienoje ugniagesius pranešimas pasiekė 23.02 val. Skubiai atvykusi pagalba „Pasagėlės“ šiferiu dengtą -stogą jau rado degantį atvira liepsna. Sustiprintos ugniagesių
pajėgos (gaisrą gesino 12 gelbėtojų, 7 autocisternos) nuardė sudegusį stogą, nupjovę apsaugines grotas pirmajame aukšte gelbėjo ten esančią parduotuvę, buvo atjungtas elektros ir dujų tiekimas.

Labiausiai nukentėjo mansardoje veikusi kirpykla, kurios turto liko tiek, kiek spėta išgelbėti. Taip pat išdegė laiptinė. Prekybos salę su ten buvusiomis prekėmis išsaugoti pavyko, tik nuo gesinimo metu pilto vandens atšoko dalis gipsinės lubų apdailos, liko sveikas ir maisto produktų sandėlis. Gudienoje esanti „Pasagėlė“, stovinti pašonėje pramogų ir konferencijų centro, pastatyta labai arti kito gyvenamojo namo, jį ugniagesiams pavyko apsaugoti. Kaip „Atspindžiams“ teigė savininkas, kai jis apie 23 valandą vyko iš draugų, po krepšinio rungtynių, gaisro jokių požymių nebuvo. Apie besiplieskiantį gaisrą A. Radvilai pranešė Žaslių gatvės gyventojas. Gerai dirbę ugniagesiai ugnį malšino iki 3 valandos nakties. „Kol kas nesiimu spėlioti, dėl ko įsiplieskė ugnis. Tai nustatys specialistai. Pastatas ir jame esančios prekės buvo apdraustos, laukiame draudimo įmonės atstovų“, - kitos dienos rytą kalbėjo A. Radvila. Pasak verslininko, nuo ugnies nukentėjo geriausiai dirbusi jo įmonės „Alivdara“ parduotuvė.

Ugnis suniokojo ne tik antrame pastato aukšte buvusią kirpyklą bet ir manikiūrininkės patalpas, sudegė sienos ir nespėtas išgelbėti turtas. „Laimei, viskas vyko naktį, žmonės nenukentėjo“, - sakė A. Radvila.
„Atspindžių“ inf.
V. Šimkūnienės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite