Angle down Atgal

Pardavėjas pabėgo su laimingu loterijos bilietu

Pusės milijono eurų vertės momentinės loterijos bilietą iš klientės patikrinti paėmęs parduotuvės darbuotojas spruko palikęs darbovietę likimo valiai.

Laimingas bilietas rugsėjo 3-iąją pagrobtas pietinėje Italijoje, Neapolyje. Šalies spauda pranešė, jog šiame mieste į nedidelę tabako parduotuvėlę užėjusi moteris nusipirko 2 momentinės loterijos bilietus, nutrynus vieno iš jų apsauginį sluoksnį paaiškėjo, jog pirkėjai nusišypsojo sėkmė – laimėtas didžiausias žaidimo prizas: 500 000 eurų.

Į septintą dešimtį įkopusi moteris pardavėjo paprašė patvirtinti, ar tai tiesa, o bilietą į rankas paėmęs vyras su juo spruko lauk, sėdo ant motorolerio ir nurūko palikęs darbovietę.

Italė kreipėsi į policiją, kuri paskelbė įtariamojo paiešką, jo tapatybę nustatyti nebuvo sunku – 57 metų Gaetano Scutellaras yra krautuvėlės savininkės sutuoktinis.

Siekiant apsaugoti, kad vagis nepasinaudotų laiminguoju bilietu, policija kreipėsi į loteriją organizuojančią įstaigą ir paprašė blokuoti visus šioje krautuvėlėje parduodamus žaidimo bilietus.

Sekmadienį Gaetano Scutellaras sulaikytas Romos Fiucimino oro uoste, kai iš jo bandė išvykti į Kanarų salose esančią Fuerteventurą. Bilieto su savimi jis neturėjo, pranešė policijos atstovai. Įtariamais tikino, kad jį palikęs banko saugykloje. Finansinėje įstaigoje jau buvo atidaryta nauja vyro sąskaita, kuri buvo skirta laimėjimui išmokėti.

Tardomas italas teigė, jog bilietas priklauso jam, o moters kalbas vadino šmeižtu ir vagystę neigia.

Vyras po apklausos paleistas į laisvę, jokios kardomosios priemonės jo atžvilgiu netaikomos.

Laimingasis bilietas išliks blokuotas, kol bus baigtas tyrimas.

Anglija Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite