Sportas2019 m. Liepos 23 d. 15:16

Paplūdimio tinklinio turnyras Širvintų rajono savivaldybės administracijos taurei laimėti

92402

2019 m. liepos 19 d. Širvintų miesto paplūdimyje Širvintų sporto centras surengė paplūdimio tinklinio turnyrą 2x2 Širvintų rajono savivaldybės administracijos taurei laimėti.

Varžybose dalyvauti užsiregistravo 10 vyrų ir 3 moterų komandos. Vyrai žaidė 3 pogrupiuose rato sistema, vėliau - 4 komandos atkrintamosiose varžybose, moterys – ratų sistema iš vieno seto (iki 21 taško, pasikeitimas po 11 taškų).

Moterų varžybose nugalėjo Lina Brivinskaitė ir Gabrielė Dikė (komanda „Kolegės“), antrąją vietą užėmė Lina Surgelaitė ir Melita Česnavičiūtė (komanda „Dvi tokios“), trečiąją – Dagnė Sinkevičiūtė ir Aurelija Pečiukaitytė (komanda „Jolo“).

Vyrų varžybose pirmąją vietą iškovojo Mantas Šepetys ir Titas Šepetys (komanda „Broliai“, svečiai iš Vilniaus), antrąją vietą užėmė Liudvikas Gelažauskas ir Rytis Liutkus (komanda „Vienas“), trečiąją – Sergej Radčenko ir Šarūnas Žiupka (komanda „Draugai“, svečiai iš Ukmergės).

Apdovanojimus įteikė: Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė ir Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė.