Angle down Atgal

Paplūdimio teniso turnyre - azartas, įdegę kūnai ir gražios kovos

Antrosios Melnragės tinklinio aikštyne vyko geromis emocijomis ir azartu pagardintas paplūdimio teniso („Beach Tennis“) „Grožio akademijos“ vyrų ir moterų finalinis turnyras.

Absoliučiu nugalėtoju tarp vyrų tapo Jonas Bazevičus, o tarp dailiosios lyties atstovių - Aistė Griciūtė.

Populiarėja paplūdimio tenisas

Vyrų dvejetų turnyre nugalėjo Deivis Giniotas ir Vladimiras Lobovas, antri liko Jonas Bazevičius ir Edvinas Vaičkus, treti - Evaldas Kvaraciejus ir Tomas Gricius.

Moterų dvejetų varžybose lygių neturėjo Asta Vaičkė ir Aistė Griciūtė. Sidabro medalius iškovojo Kristina Matvejenko ir Lina Skėriuvienė, bronza atiteko Marijai Miežanskienei ir Vaidai Savickienei.

Mišrių porų varžybose geriausiai sekėsi Jevgenijui Grigorenka ir Redai Stonkutei. Antrąją vietą iškovojo Emilija Šakalienė ir Tomas Norkus. Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Simona ir Jonas Bazevičiai.

Nugalėtojams apdovanojimus įteikė saugos tarnybos „Argus“ generalinis direktorius Romualdas Jonaitis.

„Turnyras praūžė kaip pati nuostabiausia fiesta. Mus lepino puikus oras ir gaivi jūra, o jėgų suteikė rėmėjų užkandžiai ir vaisiai. Paplūdimio tenisas tampa vis populiaresnis ir sutraukia vis daugiau dalyvių. Tai itin džiugina“, - sakė varžybas organizuojantys Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai Andrius ir Inga Dumbauskai.

Varžybų maratonas

Antrosios Melnragės tinklinio aikštyne aktyvus gyvenimas verda kasdien, o kone kiekvieną savaitgalį vyksta įvairūs paplūdimio tinklinio ir teniso turnyrai.

Penktadienį Antrosios Melnragės tinklinio aikštyne liesis naktinio įmonių turnyro 3x3 finalinio etapo kovos. Čia 2 etapus jau sužaidė 20 komandų.

Pagal reitingo taškus pirmauja po 15 taškų surinkusios „Hidrostatyba“ ir „MODO Interiors“ komandos, „Reimora“ su 13,5 taško žengia trečioje pozicijoje.

„Absoliutūs nugalėtojai paaiškės susiumavus 2 geriausius rezultatus. Taigi, tai tos komandos, kurios vieną etapą praleido arba sužaidė nesėkmingai, išsaugo šansus pakovoti dėl laurų„, - sakė turnyro organizatoriai, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai Andrius ir Inga Dumbauskai.

Komandos registruotis gali el. paštu: info@tinklinioarena.lt.

Sekmadienį vyks finalinis ir visų labai pamėgtas bei tradicinis „Monton mix cup“ paplūdimio turnyras.

Ragina burtis šeimas

O dar kitą savaitgalį, rugpjūčio 30 dieną (sekmadienį), planuojamas finalinis atviras Klaipėdos 3x3 šeimų paplūdimio tinklinio turnyro etapas.

„Į šį turnyrą siūlome įsitraukti Klaipėdos ir viso Klaipėdos regiono šeimas. Juk nebūtinai tinklinį gali žaisti tik tinklininkai! Tai - smagus laiko praleidimas su šeima. Juk svarbu ne tik rezultatas, bet ir puikios emocijos ir šeimos vienybės, artumo jausmas“, - įsitikinę renginio organizatoriai.

Turnyre gali dalyvauti visi: suaugę, vaikai, broliai, seserys, tėvai, mamos ir t.t. Be apribojimų.

Į turnyrą galima registruotis iki rugpjūčio 30 d. ryto. Turnyro pradžia - 10.30 val. Antrosios Melnragės paplūdimyje (į dešinę nuo gelbėtojų stoties). Registracija vykdoma el. paštu: info@tinklinioarena.lt. Daugiau informacijos FB - klaipeda beachvolley club.

„Sportuokime šeimomis ir būkime sveiki bei energingi. Juk šeima yra pats brangiausias turtas ir didžiausia vertybė. Ir ją privalo puoselėti kiekvienas. Šeima - tai mes. Šeima yra mūsų visuomenės ir valstybės pagrindas. Juk kuo daugiau darnių ir sveikų šeimų gyvens valstybėje, tuo ji bus stipresnė„, - sakė Andrius ir Inga Dumbauskai.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite