Angle down Atgal

Paparčio sodų bendrijoje sudegė sodo namelis

Palyginus po ligi tol buvusio ramaus laikotarpio, Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai vieną po kito registravo pranešimus apie gaisrus.

14.55 val. gautas pranešimas, kad Liudvinavo seniūnijoje esančioje sodų bendrijoje „Papartis“, Paparčio 4-ojoje gatvėje, dega sodo namelis.

Apie gaisrą ugniagesiams pranešė pats šeimininkas, atvažiavęs į sodą ir pamatęs, kad namelis pilnas dūmų. Vyras dar bandė patekti į vidų, bet supratęs, kad nepavyks, iškvietė gaisrininkus. Namelyje šeima nuolatos negyveno, praleisdavo savaitgalius.

Atvykę ugniagesiai pamatė iš vieno aukšto namelio rūkstančius dūmus, jų buvo pilnas vidus. Ugnis į išorę buvo prasimušusi tik ten, kur įrengtas kištukinis lizdas. Todėl ugniagesiai mano, kad gaisras galėjo kilti dėl gedimo elektros instaliacijoje. Gali būti, kad į rozetę buvo įjungta krautis planšetė.

Nuo gaisro aprūko mansardos patalpos, pirmame aukšte išdegė kambariai, sudegė namų apyvokos daiktai ir baldai. Nuardyta apie 20 kv. m stogo ir apie 15 kv. m sienų lentelių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite