Angle down Atgal

Kviečiama užfiksuoti Panevėžį fotografijų konkurse „Panevėžys – mano miestas“

Panevėžio miesto savivaldybė jau 11-ąjį kartą kviečia moksleivius fotografuoti miestą ir siųsti nuotraukas konkursui „Panevėžys – mano miestas“.

„2017-ieji – beprasidedančios plika akimi matomos Panevėžio kaitos, atsinaujinimo metai. Intensyviai ruošiamės bene didžiausioms statyboms nuo Nepriklausomybės atkūrimo. Jau 2018 m. turėtų užvirti realūs darbai – statybininkai triūs Skaistakalnio, Kultūros ir poilsio parkuose, Senvagėje, Jaunimo sode, Nepriklausomybės aikštėje, tvarkys Bendruomenių rūmų aplinką, Nevėžio pakrantes, A. Jakšto g., J. Janonio g., Moigių pastatų kompleksą, Dailės galerijos senąjį pastatą ir kt. Taigi šiemet jaunieji fotografai dar gali spėti užfiksuoti, kaip miestas atrodė iki pokyčių, kad įvertintume atsinaujinimo rezultatus. Kviečiu įamžinti tai, ką matote gero, gražaus, įdomaus ir norite parodyti kitiems“, – sako meras Rytis Račkauskas.

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir jaunimo gebėjimus kurti ir meninės raiškos priemonėmis atskleisti teigiamus miesto aspektus, grožį, pokyčius, vaikų ir jaunimo gyvenimo akimirkas, veiklą, tradicijas, iniciatyvas; skatinti patriotiškumą, pilietiškumą, meilę gimtajam miestui ir jo bendruomenei.

Konkurse gali dalyvauti Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Jų darbai bus vertinami suskirsčius į 3 grupes: 4–6, 7–9 ir 10–12 klasių. Fotografijas Savivaldybei reikia pateikti iki spalio 15 d. (imtinai). Pateikdami konkurso dalyviai privalo nurodyti šią informaciją: autoriaus vardą ir pavardę, klasę, telefono numerį, elektroninį paštą, mokyklos pavadinimą, fotografijos pavadinimą. Fotografijas kviečiame siųsti elektroniniu paštu vladas.taucius@panevezys.lt arba pristatyti jų elektroninę versiją (diskelyje, USB atmintuke) į Savivaldybės administracijos Švietimo skyrių (Topolių al. 12). Vienas moksleivis gali pateikti ne daugiau kaip 10 nuotraukų.  

          Jos bus vertinamos atsižvelgiant į temos suvokimą, atspindėjimą, įgyvendinimą, fotografijos originalumą, meninę raišką. Laimėtojai bus išrinkti iki spalio 30 d., skelbiami Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt, Savivaldybės FACEBOOK paskyroje ir spaudoje.

            Konkurso laimėtojams bus įteikti Savivaldybės prizai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite