Angle down Atgal

Panevėžyje vyksta vasaros knygų fiesta

Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas ir Kultūros skyriaus vedėja Asta Čeponienė dalyvavo vasaros knygų fiestos atidaryme.

„Knygos – tai žinių lobynas. Kažkada knyga buvo vienintelis žinių šaltinis, vienintelė pramoga. Knygos plėtoja žmonių vaizduotę, padeda suprasti gyvenimą bei žmogų supantį pasaulį, džiaugiuosi, kad ir šiais technologijų laikas, knyga nepraranda savo svarbos ir reikšmės. Sveikinu ir dėkoju organizatoriams, o lankytojams linkiu gražios ir šiltos popietės su knyga“, - linkėjo mero pavaduotojas V. Jakštas.

Šiandien iki 18 val. Laisvės aikštėje vykstančioje fiestoje bus galima sutikti legendines aktores, kino ir teatro žvaigždes Vaivą Mainelytę ir Gražiną Baikštytę, mokslininką, vietovardžių žinovą dr. Kazimierą Garšvą, vaikų ir jaunimo rašytoją Vytautą Račicką, knygų autorę Raimą Zander.

Šventė gausi įdomiais renginiais: naujausių knygų pristatymais, kūrybinėmis dirbtuvėmis, stalo žaidimais, edukacijomis, įvairiomis atrakcijomis. Įvairaus amžiaus lankytojai galės išbandyti savo kūrybinius sugebėjimus, pasigrumti proto dvikovose, pasisemti žinių.

Renginį organizuoja G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kartu su Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijos leidyklomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite