Angle down Atgal

Panevėžyje viešėjo Prancūzijos ambasadorius

Trečiadienį Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas priėmė Prancūzijos ambasadorių J. E.  Philippe‘ą Jeantaud ir ambasados atstovus – ekonomikos patarėją Jacką Pillain‘ą, jo pavaduotoją Danutę Litvinienę, spaudos atašė Sami Fiseką ir Prancūzų instituto Lietuvoje kalbos atašė asistentę Snieguolę Kavoliūnienę.

Meras svečiams pristatė Panevėžį, investicinius, kultūrinius bei sporto projektus, miesto laimėjimus. 
„Panevėžys nuo seno turi dalelę Prancūzijos. Ilgus metus maestro Juozo Miltinio kurtas teatras garsėjo kaip prancūziškosios kultūros sala, bendradarbiavimas su Prancūzijos ambasada tęsėsi ir vėliau, organizuojant kultūros sostinės ir kitus renginius. Dabar ne kultūros kontekste, bet ir versle turime šios šalies atstovus – mieste veikia Prancūzijos kapitalo įmonė. Todėl labai malonu sulaukti Prancūzijos ambasadoriaus vizito ir tikimės, kad viešnagė jam bus įdomi, o draugiški santykiai ir toliau leis mums ir visiems panevėžiečiams geriau pažinti šią šalį.“, – sakė R. Račkauskas.  

Prancūzijos ambasadorius nudžiugo sužinojęs, kad mieste yra Savivaldybės Muzikinis teatras ir pareiškė norą būtinai čia pažiūrėti operetę.

Svečių delegacija apsilankė J. Masiulio knygyne, įmonėje „Amilina“, Prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, J. Miltinio dramos teatre. 

 

Panevėžio miesto savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite